Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1589
Рослини цього сорту чудово відчувають створювані кліматичні умови і якщо ви зробили вибір на користь аутдору, то верхівки будуть довго тягнутися вгору, поки не зупиняться десь за двометровою відміткою.
Показать все Свернуть

Black Jack feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Black Domina x Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
п'янкий і, одночасно, дуже бадьорить
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Black Jack feminised Ganja Seeds

Сорт Black Jack Fem feminised - це завжди перемога гровера і природи, яка в якості призу дарує конопляру прекрасну марихуану унікального гібриду. Крос від брідерів банку насіння Ganja Seeds дозволив розкрити у всій красі переваги таких легенд ринку комерційної і медичної марихуани, як Black Domina і Jack Herer. Що з цього вийшло? Ідеальне фемінізоване насіння з абсолютною схожістю і приголомшливими результатами в кінці сезону.

Загальні характеристики конопель Black Jack

Відразу обмовимося, що в аутдорі врожайність цього сорту набагато вища, навіть якщо спочатку розглядати потенційну різницю між способами вирощування. У відкритому грунті одна рослина здатна генерувати до 700 грам сухої речовини найвищої якості, а в індорі краще говорити про зайнятість квадратного метра, з якого ви знімете не менше 600 грам марихуани. Такі показники не дивні, адже у відкритому грунті кущ Black Jack feminised може виявитися справжнім триметровим деревом.

Фемінізоване насіння швидко сходить і практично відразу показує високу інтенсивність вегетації. На цвітіння у рослин йде близько дев'яти тижнів з коливаннями в одну або іншу сторону, в залежності від клімату і догляду. Жнива можна починати вже з другої половини жовтня, протягом двох-трьох тижнів. Приголомшлива частка ТГК (до 21%) і помірний зміст КБД (до 0,7%), зробили сорт Black Jack feminised одним з найпопулярніших в медицині.

Вирощування конопель Black Jack

Рослини цього сорту чудово відчувають створені кліматичні умови і якщо ви зробили вибір на користь аутдору, то верхівки будуть довго тягнутися вгору, поки не зупиняться десь за двометровою відміткою. Якщо ви ефективно будете виконувати підрізування і своєчасно підтримувати бічні гілки, кущ припинить інтенсивну вегу вгору, повністю прислухаючись до ваших корректив в сторону горизонтального росту. Причому, мова йде про зростання всередині крони, не займаючи ще більше такого дефіцитного простору, особливо в індорі. Навіть якщо ви тільки пробуєте себе в гровінгу, управляти і виховувати рослини в такому ключі відносно легко. А вони, в свою чергу, неодмінно віддячать вам за уважність відмінним урожаєм.

Медичне застосування конопель Black Jack

Для медичного сорту марихуани в Black Jack feminised є всі передумови стати першим номером у застосуванні. Судіть самі, він відмінно справляється з мігренню і головними болями, а також в цілому може надати анестетичну дію у відповідь на будь-які больові відчуття. Якщо у вас виникають проблеми зі сном, то ви точно знаєте, до допомоги якого сорту варто вдатися.

Аромат і ефект конопель Black Jack

Марихуана Black Jack feminised відрізняється чіткими маркерами ладану в смаку і ароматі. Поєднання з солодкістю надає загальному малюнку гармонійність і вишуканість. Дія цієї коноплі п'янка  і одночасно дуже підбадьорлива.