Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07188
Індічно-сатівний швидкоквітучий варіант сорту марихуани Black Jack - унікальний фотоперіодний гібрид першого покоління, розроблений селекційною службою відомого сідбанка Ganja Seeds.
Показать все Свернуть

Black Jack feminised Ganja Seeds Fast Version

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
6 - 7 тижнів
Генетика:
S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto x Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
стимулюючий, психоактивний
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Black Jack feminised Ganja Seeds Fast Version

Індічно-сатівний швидкоквітучий варіант сорту марихуани Black Jack - унікальний фотоперіодний гібрид першого покоління, розроблений в надрах селекційної служби відомого сідбанка Ganja Seeds. За основу були взяті автоквітучий S.A.D. Sweet Afgani Delicious і елітний клон класичного «Джек Херер». З перших днів появи товарної позиції в нашому інтернет-магазині, на ній було зосереджено чимало уваги від коноплярів різного рівня підготовки і досвідченості. Причин тому кілька: неймовірно стрімкий життєвий цикл, легкість клонування, відмінна врожайність і стабільність розвитку. Замовити насіння конопель у нас швидко і легко, робіть покупки з комфортом і вигодою.

Загальні характеристики конопель Black Jack Fast Version

Рівномірний розподіл індіки і сатіви в генотипі не міг не позначитися на властивостях стрейна. Як тільки відбудеться перехід на цвітіння, гроверу залишиться чекати на цілий тиждень менше, ніж у оригінальній версії. До піку зрілості гроверам вдасться забрати свої бажані півкілограма (мінімум) запаморочливого стаффа в закритому просторі на кожному квадратному метрі або ще більше з кожної растішки в аутдорі. Суха речовина містить не менше одного відсотка каннабідіола і до 21% ТГК, створюючи приголомшливу синергію впливу на організм після вживання.

Вирощування конопель Black Jack Fast Version

Навіть у початківців коноплярів не повинно виникнути особливих труднощів в культивуванні, якщо в наявності хоча б дебютний досвід роботи з фотоперіодними стрейнами. Фемінізовані сємки дозволяють отримувати виключно жіночі особини, значно полегшуючи гровінг. Форма куща дорослої растіхи розлога, з великою кількістю бічних гілок. Враховуйте подібну особливість при плануванні посадки. Для індора бажана установка вугільного фільтра в вентиляційну систему через інтенсивне виділення аромату.

Медичне застосування конопель Black Jack Fast Version

Для лікарської справи ганджа і її екстракти представляють незначну цінність через погано вивчені властивосі. Подальші дослідження напевно відкриють набагато більше можливостей.

Смак і ефект конопель Black Jack Fast Version

Запах марихуани поєднує звичні відтінки свіжозкопаної землі і вологої благородної деревини, з легким смаком кислуватого цитруса. Вплив на курця підбадьорливо-стимулюючий, одночасно розслаблюючий і заспокійливий.