Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1587
Фемінізоване насіння Black Domina x M8 досить швидко переходить з етапу прокльовування в вегетацію, особливо, якщо гровер якісно працює з режимом освітлення.
Показать все Свернуть

Black Domina x M8 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Black Domina x M8
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємно п'янкий, дозволяє зануритися в медитативний стан
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Black Domina x M8 feminised Ganja Seeds

Незвичайний гібрид під назвою Black Domina x M8 feminised з'явився на світ завдяки оригінальному кросу двох названих вище сортів: M8 і Black Domina, а також, звичайно, безпосередній кропіткій праці селекціонерів популярного сідбанка Ganja Seeds. В новинкі відмінно поєднуються indica і sativa, радуючи растаманів і любителів марихуани несподіваним ефектом.

Загальні характеристики конопель Black Domina x M8

У сорту Black Domina x M8 feminised прекрасна врожайність, і при сприятливому середовищі, коноплярі збирають до 100 грам добірної марихуани з одного куща. При перекладі показників в збори з посівної площі вийде від 600 до 800 грам ґанджі з квадратного метра. До речі, у висоту рослини даного сорту на відкритому просторі можуть досягати і півтораметрової висоти, а ось в індорі цей параметр стартує від 70 сантиметрів. При порівняно середній частці каннабідіола, марихуана Black Domina x M8 показує розкішний рівень тетрагідроканнабінола (від 20% і вище). Щодо цвітіння виробник відзначає терміни в межах семи-дев'яти тижнів, при закінченні сезону для даного гібрида з останніх чисел вересня і закінчуючи другим тижнем жовтня.

Вирощування конопель Black Domina x M8

Фемінізоване насіння Black Domina x M8 досить швидко переходить з етапу прокльовування в вегетацію, особливо, якщо гровер якісно працює з режимом освітлення. Не секрет, що для фотоперіодних сортів це є принципово важливим моментом. Сорт не є простим для початківців-коноплярів, але, в той же час, не пред'являє особливих вимог по догляду. Так що виростити хороший урожай під силу будь-якому новачкові. Рослини добре формуються і дозрівають в будь-яких умовах, будь то гроубокс або присадибна ділянка.

Медичне застосування конопель Black Domina x M8

Даний гібрид може стати гарною підмогою в медичних цілях, особливо якщо мова йде про нестачу сну і необхідність його зміцнення, а також подолання депресивних станів і інших схожих недуг.

Аромат і ефект конопель Black Domina x M8

За своїм смаком і ароматом, конопля Black Domina x M8 feminised дуже схожа на деякі «ягідні» гібриди, але має і свої відмітні риси. Присмак у марихуани не просто солодкуватий, а ще й з незначною кислинкою. А ягідний тон доповнюється м'якими фруктовими нотками.

Щодо ефекту, можна назвати ганджу Black Domina x M8 приємно п'янкою, що дозволяє зануритися в медитативний стан, а при бажанні, просто підняти собі настрій і, одночасно, розслабитися.