Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1586
Гібрид вийшов дуже адаптованим під умови середніх європейських широт і добре відгукується на тренування. У той же час, якщо ви тільки пробуєте себе в гровінгу, будьте впевнені, що результат не забариться.
Показать все Свернуть

Black Domina x Jack Herer feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Black Domina x Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дає приємну легкість в голові і тілі, а також підвищує настрій і дарує виключно позитивні емоції
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Black Domina x Jack Herer feminised Ganja Seeds

Назва гібрида, який вивели брідери популярного сідбанка Ganja Seeds, красномовно позначила генетику, завдяки якій сорт з'явився на світ. Саме крос індічного Black Domina з сатівним Jack Herer дозволив створити щось особливе, з рівною часткою indica і sativa. І такий підхід був заслужено оцінений коноплярами з усієї планети. Також крос вивів і незвичайне ароматне поєднання, яким можна сміливо пишатися селекціонерам. Що вже говорити про врожайність і фітоканнабіноідну складову.

Загальні характеристики конопель Black Domina x Jack

Незважаючи на досить велику висоту, рослини в процесі вегетації формують чималу кількість бічних гілок. А як тільки почнеться цвітіння, листя будуть покриватися великим об'ємом смоли. Візуально, форма куща конопель Black Domina x Jack Herer feminised виглядає шарообразно і дуже привабливо.

Середній вміст ТГК у зрілої рослини дорівнює мінімум 20%. КБД також на порівняно високому рівні. За один сезон з рослини можна з легкістю отримати не менше 400 грамів високоякісної марихуани. Якщо ж робота буде виконана чимала, понад півкіло - зовсім не фантазія, а справжнісінька реальність. Природно, мова йшла про відкритий грунт. В індорі цей показник становить близько 300-400 грам сухої речовини з квадратного метра посівної площі. В індорі час збору вам доведеться визначити самостійно, а на відкритій ділянці землі це буде весь жовтень місяць. Що стосується цвітіння, то для сорту Black Domina x Jack Herer feminised характерний тривалий етап, не менше дев'яти тижнів.

Вирощування конопель Black Domina x Jack

Гібрид вийшов дуже адаптованим під умови середніх європейських широт і добре відгукується на тренування. У той же час, якщо ви тільки пробуєте себе в гровінгу, будьте впевнені, що результат не змусить себе чекати. Але, звичайно, чим пильніший гровер, тим урожай буде не тільки значним, але і високим за своїми психоактивними властивостями. Рослини чудово себе почувають в будь-якому середовищі, навіть якщо ви виберете гроубокс, а не аутдор. Хоча в останньому варіанті ви можете сподіватися на реальних триметрових гігантів. З фемінізованого насіння конопель Black Domina x Jack Herer feminised виростають дуже пахучі кущі, які в індорі зажадають обов'язкової інтенсивної вентиляції. Врахуйте це, перш, ніж починати висадку насіння.

Медичне застосування конопель Black Domina x Jack

Чудовому медичному сорту Black Domina x Jack Herer feminised під силу позбавити вас від мігрені і головного болю, послабити нервову напругу і поліпшити загальний психоемоційний фон організму.

Аромат і ефект конопель Black Domina x Jack

Аромат марихуани Black Domina x Jack Herer feminised - надзвичайно ефектний. Солодкуватий смак нагадує кленовий сироп, в який додали трохи осіннього меду і карамелізованого цукру. З перших затяжок конопля дає приємну легкість в голові і тілі, а також підвищує настрій і дарує виключно позитивні емоції.