Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1584
Насіння конопель Black Domina feminised ідеально адаптовані для вирощування в скромних домашніх гроубоксах, а також на відкритому повітрі і теплиці. Рослини легко тренуються і переносять щадний стрес.
Показать все Свернуть

Black Domina feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Canadian Ortega x Northern Lights x Hash Plant
Тип:
Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Особливості:
Black Domina може по праву називатися медичним сортом. Він допомагає боротися зі стресом, безсонням, тривогою, депресією, різними страхами
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий і дуже тривалий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Black Domina feminised Ganja Seeds

Фемінізовані насіння конопель Black Domina feminised - красивий гібрид з домінуючою індікою. Сходи формують стійку до захворювань рослину з великими широкими листями і щільними суцвіттями, які щедро продукують ароматну смолу. В останні 2-3 тижні рослини нарощують величезну шишечну масу і покриваються жирним шаром іскристих трихом, що надають гроверу можливість виготовити першокласний гашиш.

Під час цвітіння сорт наповнить приміщення ароматом райських плодів з тонами паприки. Справитися з запахом допоможе маскування (глушилка ОМА) або вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Період цвітіння становить 7-8 тижнів. На завершальному етапі життєвого циклу куща, рекомендується знизити рівень вологості і скоротити полив.

Родовід Black Domina

Насіння конопель Black Domina feminised були виведені шляхом схрещування клонів Afgani, Canadian Ortega, Hash Plant і Northern Lights. Збалансований «коктейль» батьківських генів дозволив отримати низькорослий гібрид, здатний в короткий термін обдарувати навіть недосвідченого садівника великими тугими шишками. Афганські штами успадковують стійкий імунітет, адже їх прабатькам довелося століттями уживатися в нестабільні кліматі високогір'я.

Особливості вирощування конопель Black Domina

Насіння конопель Black Domina feminised ідеально адаптовані для вирощування в скромних домашніх гроубоксах, а також на відкритому повітрі і теплиці. Рослини легко тренуються і переносять щадний стрес. Культивуючи cannabis технікою SCROG можна очікувати вражаючих результатів - 600-800 грам з одного квадратного метра. Рекомендоване світло для отримання максимального врожаю: 400-600 Ватт. У аутдорі харвест настає на початку жовтня.

Коренева система зажадає місткого горщика 8-15 літрів. Найкращою врожайності домагаються, вирощуючи в 20 літрових ємностях, наповнених живильним грунтом. Як субстрат використовують суміш з збагаченим азотом, фосфором і калієм, з додаванням однієї частини вермикуліту або великого перліту і кокосового волокна. Такі інгредієнти створюють пористу структуру землі, що дозволяє корінню безперешкодно розвиватися і засвоювати добрива.

Початківцям гроверам слід пам'ятати, що індіка вимагає хорошого обдування, що імітує природний вітерець на вулиці. Листя постійно повинне знаходитися в русі.

Смак і ефект конопель Black Domina

Сухі подрібнені бутони поширять класичні землисті відтінки з ледь вловимими нотками фруктів і ментоловою свіжістю. За смакову палітру "Чорної Доміни" відповідають терпени і карбонільні з'єднання: 2-етил-3 метил-тіозпіразін і 4-терпинеол.

Міцний густий дим залишає благородний гашишний післясмак. З першої затяжки відчувається, як тепла психоактивна хвиля розчиняє всі ментальні блоки і розслабляє тіло. Розумовий процес сповільнюється. Стрейн чудово підходить для вечірньої релаксації, а також медитації і невимушеної дружній вечірки. Викликає почуття неймовірного достатку зовнішнім світом і собою.

Високий показник ТКГ межує з втратою точки опори і натякає, що днем вживати Black Domina не варто.

Медичні характеристики конопель Black Domina

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти для виходу з депресивного стану, а також відновлення сну. Добре стимулює апетит і допомагає позбутися від панічних атак і підвищеної нервозності.

У нашому магазині можна купити елітне насіння конопель від українського сідбанка Ganja seeds. Насіннєвий матеріал має високий відсоток схожості за умови попереднього замочування у воді і пророщуванні в ватяних дисках. Всі товари відправляються у фірмовій упаковці, що перешкоджає пошкодженню «горішків» при транспортуванні поштовими службами.