Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08091
Ця підгодівля покращує розвиток канабісу на етапі вегетації і цвітіння завдяки високій концентрації мінералів і вітамінного комплексу. В кінці культивації ви отримаєте величезний харвест великих суцвіть, наповнених психоактивною смолою.
Показать все Свернуть

Біогумус рідкий 1 л

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
60 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Біогумус рідкий 1 л

Перед вами відмінне підживлення органічного походження, яке допомагає коноплі швидко і правильно рости в домашніх і тепличних умовах. Від ряду інших добрив біогумус відрізняється відсутністю хімікатів, які псують готовий продукт як за ефектом, так і по смако-ароматичним властивостям.

Ця підгодівля покращує розвиток канабісу на етапі вегетації і цвітіння завдяки високій концентрації мінералів і вітамінного комплексу. В кінці культивації ви отримаєте величезний харвест великих суцвіть, наповнених психоактивною смолою. Растіхі потрібно допомагати, і тоді вона віддячить вам шишками.

Якщо ви купите біогумус, то отримаєте справжнього бійця зі шкідливими елементами. Склад засобу містить природний антибіотик, що знищує яйця черв'яків, грибок, спори та інших шкідників. Цю речовину можна знайти тільки в біогумусі і чорноземі. Хітинази захищають зелену масу і стебла від мошок, павуків, паразитів, які з'їдають зелені листочки. Все це не шкодить рослині а тільки вберігає її від отрутохімікатів, так як вам не доведеться використовувати отруйні препарати і тим самим псувати Стрейн і урожай.