Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04149
Сходи культури відрізняються стрімким розвитком, невибагливістю і високим імунітетом до цвілі і гнилі. Кущі виростають пишними, нарощують величезні, але не дуже щільні бутони.
Показать все Свернуть

Big Devil feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Fruity Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується нестримною хвилею ейфорії, що плавно переходить в легкий психоделічний стан трансу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Big Devil feminised Ganja Seeds

Big Devil feminised - індічно-домінуючий гібрид, що досягає у висоту 150 сантиметрів в умовах indoor. На вулиці рослини можуть витягуватися до 170-180 см. Сходи культури відрізняються стрімким розвитком, невибагливістю і високим імунітетом до цвілі і гнилі. Кущі виростають пишними, нарощують величезні, але не дуже щільні бутони. Численне листя, в достатку вкриті трихомами, які стануть відмінним матеріалом для виготовлення відмінного гашишу.

Великий Диявол не володіє стійким ароматом. У пік кольору рослини виділяють приємний запах цитруса з натяком на дизель. Цвітіння триває 8-9 тижнів, а рівень ТГК може досягати 18%, КБД - 1,2%. Сорт не вимогливий у догляді, тому початківці садівники можуть сміливо замовити елітне насіння конопель "Великого Диявола" і насолодитися безтурботним гровом.

Походження конопель Big Devil

Фемінізовані насіння конопель Big Devil отримані шляхом схрещування добірних фенотипів Indica і Sativa. У генетичній лінії культури можна відстежити присутність легендарного Fruity Skunk, який завоював загальне визнання за свій аромат і неймовірно приємну дію.

Особливості вирощування конопель Big Devil

Даний гібрид можна культивувати у відкритому грунті і в домашній оранжереї. Насіння конопель рекомендується попередньо замочити і проростити. В умовах аутдору стрейн висаджують зміцнілою розсадою в глибокі ямки, об'ємом від 15 літрів. При оптимальних погодних умовах, рослина може подарувати Гроверу до 250 грамів. Вирощуючи штам в гроубоксі, конопляр може використовувати будь-які техніки підвищення врожайності. Кущі добре розростаються і гнуться методом SCROG і LST. З площі в 1м2 можна отримати до 550 грам добірних шишок.

Культура добре реагує на регулярний полив і помірне внесення добрив. З огляду на домінуючу індіку (70%), рекомендується забезпечити рослині постійний обдув і низьку вологість (35-45%). Найбільших результатів досягають коноплярі, що використовують для освітлення натрієві лампи високого тиску від 400 ват Днат.

Смак і ефект конопель Big Devil

Висушені, грамотно проліковані сухі суцвіття, заповнять простір чудовим ароматом, що поєднує фруктовий букет, цитрус і дизель. М'який і густий дим залишить приємне освіжаючий післясмак, що нагадує м'яту або мелісу. Вплив характеризується нестримної хвилею ейфорії, що плавно переходить в легкий психоделічний стан трансу. Підходить для щоденного вживання. Не викликає нападів прискореного серцебиття і параної.

Медичні властивості конопель Big Devil

Шишки та екстракти Big Devil feminised можна використовувати як терапевтичний засіб при безсонні, а також для зняття нападів гніву і підвищеної дратівливості. Культура виділяється на тлі інших стрейнів cannabis своїм романтичним характером. Суцвіття штаму можна застосовувати в якості афродізіака наодинці зі своєю другою половинкою.