Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1583
Незважаючи на досить потужні стебла у дорослих рослин сорту, вони напевно будуть потребувати тренування або підтримки, настільки потужні і важкі суцвіття утворюються у кущів.
Показать все Свернуть

Big Bud feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Skunk #1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Терпкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
максимально заспокоїть вас і поверне емоційний баланс в ідеальний стан
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Big Bud feminised Ganja Seeds

Самі посудіть, хіба може крос двох легендарних стрейнів дати в результаті щось погане або неякісне? А якщо над проектом працює ціла команда бридерів одного із найуспішніших банків насіння Ganja Seeds? Вочевидь, що обидва питання були риторичними. Адже свого часу поява гібрида Big Bud feminised справила справжній фурор на ринку медичних сортів марихуани. Схрещування сортів Afghani і Skunk # 1, з подальшою модифікацією в фемінізований гібрид, подарували гроверам усього світу шикарну новинку, що залишається однією з найпопулярніших і до цього дня. Аромат, смак, зовнішність, якісні характеристики - в Big Bud прекрасно все.

Загальні характеристики конопель Big Bud

Якщо ви вирішите купити насіння конопель цього сорту, то при достатньому догляді ваші кущі можна буде відправляти на сушку вже до початку сьомого тижня з моменту посадки. Але це правило працює тільки в індорі. Для аутдору термін більший приблизно на один тиждень. У календарному обчисленні це вийде десь в двадцятих числах вересня і до кінця другого тижня жовтня. Цвіте конопля Big Bud feminised в середньому близько 55-65 днів. У сухій речовині вас приємно здивує висока частка тетрагідроканнабінолу і помірна кількість каннабідіола. Щодо врожаю можна сміливо розраховувати на 400-600 грам з квадратного метра, використовуваного під гровінг.

Вирощування конопель Big Bud

Незважаючи на досить потужні стебла у дорослих рослин сорту, вони напевно будуть потребувати тренування або підтримки, настільки потужні і важкі суцвіття утворюються у кущів. Не забувайте вчасно підрізати верхівки рослин, щоб вони самі сформували щільні і масивні суцвіття на перспективу. Будьте впевнені, кількість смоли буде дуже великою. Але нехай описані рекомендації не лякають початківців-коноплярів. Сміливо беріться за вирощування Big Bud і результат вас обов'язково порадує.

Медичне застосування конопель Big Bud

Для медицини сорт Big Bud feminised цікавий в першу чергу своїми знеболюючими властивостями. Тим більше, що марихуана здатна нівелювати больові відчуття будь-якого походження.

Аромат і ефект конопель Big Bud

Про аромат і апетитність класичних індічних сортів впору складати балади. Наш Big Bud feminised не став винятком. Аромат насичений прянощами і фруктами, а в смаку явно відчувається терпкість і незначна землистість. Навіть самого аромату вистачить, щоб підбадьоритися. Але у марихуани Big Bud дещо інший ефект, вона максимально заспокоїть вас і поверне емоційний баланс в ідеальний стан.