Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1938
На тлі порівняно невеликих розмірів, самі кущі у Big Bang feminised виходять неймовірно кучерявими і з великою кількістю бічних гілок. Природно, при такій формі рослин, кількість шишок приємно радує око.
Показать все Свернуть

Big Bang feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Northern Light x El Niño
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
Не накриває відразу, але і прояву перших ознак довго чекати теж не доводиться
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Big Bang feminised Ganja Seeds

Складна генетика відомого гібрида Big Bang feminised виправдала всі докладені селекціонерами банку насіння GanjaSeeds зусилля. Виконати крос таких різнопланових стрейнів, як Skunk x Northern Light і El Niño було вкрай важко, але мета в підсумку була досягнута. Сьогодні цей сорт став зразком генетичних досліджень бридерів названого сідбанка і міцно утримується в топі найбільш актуальних гібридів канабісу вже тривалий час. Місце серед призерів виставки «HTCC 2003» - експертне підтвердження видатних досягнень даного сорту.

Загальні характеристики конопель Big Bang

У фенотипі гібрида приблизно 60% становить Indica і близько 40% - Sativa. Тому фемінізоване насіння фотоперіодного канабісу не перетвориться згодом у кущі з грандіозними розмірами, проте поряд з компактністю, урожай в межах 800 грам з квадратного метра площі - вельми вражаючий показник в індорі (для аутдору - близько 1 кілограма). Для цвітіння рослин Big Bang feminised потрібно від семи до дев'яти тижнів часу. Початок збору врожаю припадає на останні дні вересня і завершується не пізніше 12-15 жовтня. При середніх показниках каннабідіола, гроверів приємно дивує частка ТГК. Вона ні в одному з тестів не опускалася нижче 14%.

Вирощування конопель Big Bang

На тлі порівняно невеликих розмірів, самі кущі у Big Bang feminised виходять неймовірно кучерявими і з великою кількістю бічних гілок. Природно, при такій формі рослин, кількість шишок приємно радує око. Особливо, коли їх щільність доповнюється потужними трихомами, що виблискують при світлі, ніби справжні кристали Swarovski.

Рослини досить терплячі до змін клімату і легко переживають посушливі періоди або нечасті заморозки на ґрунті. Це не може не радувати початківців коноплярів. До речі, використовуючи SOG або ScrOG ви зможете здивувати себе і друзів рекордними врожаями і авторської красою сформованого куща.

Медичне застосування конопель Big Bang

Стрейн Big Bang не просто вважається медичним. В аптеках Нідерландів він числиться одним з найбільш популярних серед клієнтів. Крім звичного поліпшення апетиту, сорт дуже хороший своїми можливостями анестетика і позбавляє від болю, що має практично будь-яку природу.

Аромат і ефект конопель Big Bang

У сорту типовий рівний смак хеша, який ми звикли відчувати в усіх уживаних стрейнах. Лише ненадовго в смаку виникають фруктові відтінки, які тут же розчиняються в загальній гаммі. Ефект марихуани Big Bang feminised з тих, що не накриває відразу, але і прояву перших ознак чекати довго теж не доводиться. Канабіс відмінно розслаблює і приводить всі думки в порядок.