Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03546
Однаково добре культивується в закритому приміщенні і на відкритому просторі. Не потребує спеціальних умов догляду, тому для початківця гровера це якраз та рослина, за допомогою якої можна набратися неоціненного досвіду.
Показать все Свернуть

Big Bang feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Northern Light x El Niño
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
м'який, приємна розслабленість
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
250 грн.

Описание Big Bang feminised Green House Seeds

Насіння конопель популярні в першу чергу завдяки надзвичайно високій врожайності рослин при вирощуванні в Outdoor. Високим якостям рослина зобов'язана генетичній спадщини Індійських і мексиканських штамів конопель Skunk, Northern Light, El Niño.

У стрейна з індічним переважанням (70% Indica - 30% Sativa) тетрагідроканнабінол знаходиться на рівні 19,8%. Гібрид стабільно стійкий до посухи і невеликих заморозків.

Загальні характеристики конопель Big Bang

Навіть при вирощуванні в Indoor врожайність рослини вище звичайного середньостатистичного рівня, про що говорить його висока продуктивність після нетривалої фази цвітіння в 8-9 тижнів. При культивації в закритому просторі приміщення або оранжереї з одного квадратного метра посіву можна зібрати до 800 грамів суцвіть, а з куща в Outdoor до 1000 грамів. До збору врожаю можна приступити в кінці вересня - середині жовтня.

Даний сорт марихуани відрізняє від аналогів красива пухнастість куща з хорошою гіллястістю і забарвленням листя в широкому спектрі від яскраво-смарагдового кольору до приглушено-сіруватого. Особливо вражає рясна насиченість суцвіть, просочених смолистими кристалами трихом.

Вирощування конопель Big Bang

Однаково добре культивується в закритому приміщенні і на відкритому просторі. Не потребує спеціальних умов догляду, тому для початківця гровера це якраз та рослина, за допомогою якої можна набратися неоціненного досвіду.

При бажанні отримати компоненти високої терапевтичної ефективності, рекомендується приступити до збирання врожаю через тиждень після дозрівання суцвіть.

Медичне застосування конопель Big Bang

Визнаний лікарський сорт конопель, доступний за рецептом лікарів в країнах з легалізованою медичною марихуаною. Має заспокійливий і болезаспокійливи ефект, сприяє боротьбі з безсонням. Прекрасно стимулює апетит.

Аромат, смак і ефект конопель Big Bang

Сама назва фемінізованого стрейну (в перекладі "Великий вибух") говорить про великий психоактивний потенціал. Однак спожитий стафф виробляє м'який, ненав'язливий вплив, викликає приємну розслабленість.