Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06063
Фемінізовані насіння конопель гарантовано дадуть тільки жіночі сходи. Рослини цього стрейну злегка примхливі до різких перепадів температури і не люблять тривалої посухи. В іншому ж кущі податливі. Вони добре клонуються і піддаються техніці SCROG.
Показать все Свернуть

Beshbarmak feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Mexican Sativa x Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує приємні вібрації позитиву і легкої ейфорії, що призводять до обволікаючого і утихомирюючого "Стоун"
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Beshbarmak feminised Bang Seeds

Елітне насіння конопель Beshbarmak feminised - чудовий посадковий матеріал, отриманий досвідченими брідерами сідбанка BangSeeds. У генетичному «коктейлі» стрейна домінує індіка, тому шишки виростуть тугими і важкими. Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим фруктовим ароматом. Концентрація ТГК досягає 16%.

Походження конопель Beshbarmak

Фотоперіодний фемінізований гібрид Beshbarmak був виведений шляхом схрещування легендарного Афгані з добірним фенотипом мексиканської сатіви. Одержаний штам успадкував кращі характеристики батьківських ліній: дивовижний аромат, високий імунітет і прекрасний зовнішній вигляд.

Особливості вирощування конопель Beshbarmak

Представлений сорт ідеально підходить для вирощування в умовах відкритого грунту і домашньої оранжереї. Фемінізовані насіння конопель гарантовано дадуть тільки жіночі сходи. Рослини цього стрейну злегка примхливі до різких перепадів температури і не люблять тривалої посухи. В іншому ж кущі податливі. Вони добре клонуються і піддаються техніці SCROG. З одного квадратного метра можна зняти до 600 грам смолистих суцвіть. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат. Досвідчені садівники рекомендують висаджувати штам вкоріненою розсадою в об'ємні горщики від 10 літрів. В якості поживного субстрату згодиться суміш крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого мікроелементами грунту.

Помірне внесення добрив на стадії цвітіння допоможе підвищити врожайність культури. Як підгодівлю рекомендується застосовувати органіку: концентрати кінського гною або гуано кажанів. Також можна купувати комплексні органічні добавки від відомих виробників, однак в цьому випадку доведеться трохи розщедритися.

Аромат і ефект конопель Beshbarmak

Після ретельної проліковці подрібнені сухі суцвіття представленого сорту виділяють дивовижний аромат, в якому дивним чином змішалися відтінки соснового лісу, анісу, цитрусових і манго. Недосвідчений цінитель може відчути лише комбінацію фруктів, а ось гурману відкриється вся композиція вишуканих відтінків. М'який і приємний дим залишає легкий кисло-солодкий післясмак і подарує приємні вібрації позитиву і легкої ейфорії, що призводять до обволікаючого і утихомирюючого "Стоун".

Медичне застосування конопель Beshbarmak

Дана культура не є медичною, однак має легкий седативний вплив.