Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06059
Елітне насіння конопель Baikonur feminised мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування у воді і пророщування між вологими ватними дисками. Для вирощування цього гібрида гроверу не буде потрібно багато досвіду у вирощуванні канабісу.
Показать все Свернуть

Baikonur feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потік розслабленості змете усі ментальні переживання
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Baikonur feminised Bang Seeds

Фемінізований фотоперіодний гібрид Baikonur - справжня перлина сідбанка BangSeeds. Стрейн відрізняється хорошою продуктивністю і винятковим імунітетом до епідемії цвілі і гнилі. Необхідно віддати належну шану селекціонерам, які працювали над виведенням цього штаму, адже концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин досягає 22%, а це досить високий показник.

Цвітіння штаму триває 7-9 тижнів і супроводжується ароматом фруктів. У висоту кущі рідко перевищують 130 сантиметрів в умовах гроубокса, а в аутдорі можуть досягати 150 см. Фемінізовані насіння конопель Baikonur, після висадки в грунт, гарантовано дадуть тільки жіночі сходи, що дозволить садівникові раціонально розпланувати наявну площу для культивації.

Походження конопель Baikonur

Даний гібрид був отриманий при схрещуванні рідкісних фенотипів індіки і сатіви. Кілька циклів стабілізації дозволили брідерам отримати прекрасну культуру, з хорошою врожайністю і високою опірністю до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Особливості вирощування конопель Baikonur

Елітне насіння конопель Baikonur feminised мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування у воді і пророщування між вологими ватними дисками. Для вирощування цього гібрида гроверу не буде потрібно багато досвіду у вирощуванні канабісу. Стрейн легко переносить тривалу посуху і переливи.

Масивна коренева система зажадає від гровера місткий горщик, об'ємом від 7 літрів. Рекомендується вносити добрива помірно, слідуючи інструкціям виробника. Рослини добре відгукуються на техніку SCROG, LST і SOG. З квадратного метра можна зняти до 600 грам смолистих бутонів (сухих). Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат, в залежності від розмірів гроурума.

В якості поживного субстрату можна використовувати суміш перліту, кокосового волокна і збагаченої мікроелементами грунту.

Аромат і ефект конопель Baikonur

Після належної проліковці шишки цієї культури виділяють на диво насичений аромат екзотичних фруктів і прянощів. Стрімкий, але важкий потік розслабленості геть змете усі ментальні і тілесні затиски, дозволивши растаманові зануритися в чарівний потік творення і рівноваги.

Медичне застосування конопель Baikonur

Даний штам не застосовують у медицині, хоча він володіє відмінним заспокійливим і седативним потенціалом.

У нашому магазині можна купити насіння конопель Baikonur feminised післяплатою.