Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06053
Перевагою автофем над фотоперіоднимі сортами канабісу є їх можливість зацвітати незалежно від тривалості світлового дня, і, крім того, фемінізовані насіння конопель гарантують гроверу, що з них зійдуть тільки жіночі рослини.
Показать все Свернуть

Auto Zaisan feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Canadian Ruderalis x Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хімічний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується потужним, майже наркотичним сп'янінням, що супроводжується легкої ейфорією
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Zaisan feminised Bang Seeds

Автоквітучий фемінізований гібрид Zaisan, від професійних брідерів сідбанка BangSeeds, порадує садівників витонченим зовнішнім виглядом і високою врожайністю. Незважаючи на деяку примхливість стрейна до умов культивації, він гідний уваги кожного досвідченого гровера. Селекціонерам вдалося отримати чудову культуру, яка формує пурпурно-рожеві листя і велику кількість важких шишок, повністю вкритих щедрим килимом блискучих трихом. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин досягає 22%, що є вражаючим показником для автоквітучого сорту.

Перевагою автофем над фотоперіоднимі сортами канабісу є їх можливість зацвітати незалежно від тривалості світлового дня, і, крім того, фемінізовані насіння конопель гарантують гроверу, що з них зійдуть тільки жіночі рослини.

Цвітіння даного гібрида триває 10-12 тижнів і супроводжується стійким ароматом, який доведеться маскувати або виводити за допомогою вентиляції, оснащеної вугільним фільтром.

Походження конопель Zaisan

Елітне насіння конопель Auto Zaisan feminised були отримані генетиками шляхом схрещування легендарного психоактивного сорту Blueberry, який завоював серця більшості гроверів планети, з рудералісом з Канади. Ruderalis нагородив гібрид високим імунітетом до цвілі і гнилі, а також стійкістю перед примхами погоди.

Особливості вирощування конопель Zaisan

Насіння конопель Auto Zaisan feminised можна висаджувати, як у відкритий грунт, так і в закритий. Перед висадкою рекомендується замочити "горіхи" на ніч у воді і проростити між вологими ватними дисками. У кущів формується потужна коренева система, яка зажадає місткі горщики, об'ємом від 5-7 літрів. Оптимальне освітлення для культивації цього стрейна - від 150 ват Днат, в залежності від розмірів гроубокса. Годувати рослини добривами починають після 40-го дня життєвого циклу. З одного квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам сухих бутонів.

У висоту кущі досягають 80 сантиметрів в умовах індора, і можуть витягуватися до 120 см в аутдорі.

Аромат і ефект конопель Zaisan

Вплив даної культури характеризується потужним, майже наркотичним сп'янінням, що супроводжується легкою ейфорією. Запах дуже їдкий. У ньому поєднуються нотки мускусу, дизеля і скошеної трави.

Медичне застосування конопель Zaisan

Цей штам не використовують в медичних цілях.