Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1784
Гібрид успадкував імунітет, стійкість до епідемій цвілі і гнилі, а також забійну силу своїх батьків.
Показать все Свернуть

Auto White Widow x AK feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Widow x AK
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
доводить курця до ментального оргазму, що супроводжується яскравою і позитивною хвилею ейфорії, яка поступово перетворюється в делікатний, хвилеподібний стоун
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto White Widow x AK feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель White Widow x AK - найпотужніший гібрид, який перейняв чудові характеристики своїх легендарних батьків. Сходи відрізняються стрімким ростом і за короткий термін перетворюються в дивного вигляду пишні кущі з довгими бічними гілками і нечисленним темно-зеленим листям. Стрейн повністю визріває за 10-12 тижнів і встигає наростити значну масу смолистих суцвіть. Шишки тугі і важкі. Під час цвітіння виділяють чарівний аромат вологого лісу з домішкою польових квітів.

Рослини мають компактні габарити і рідко перевищують 40-50 сантиметрів у висоту. Така особливість дозволяє любителям "тихого грову" маскувати свої плантації серед низькорослих чагарників і високих трав. Вирощуючи Аuto White Widow x AK feminised на дачній ділянці, сусіди можуть і не помітити його в квітнику або серед картопляних борозен.

Родовід конопель White Widow x AK

Насіння конопель Аuto White Widow x AK feminised було отримане в результаті схрещування легендарної генетики АК і "Білої вдови". Гібрид успадкував імунітет, стійкість до епідемій цвілі і гнилі, а також забійну силу своїх батьків. Рівень ТГК становить 20%, що наділяє сорт правом нокаутувати навіть толерантних цінителів селекційних шишок.

Особливості вирощування конопель White Widow x AK

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель White Widow x AK прекрасно підходить для домашнього грову, а також для аутдору і теплиць. Невибагливі рослини розкриють весь потенціал в горщиках, об'ємом від 10 літрів. Автоквітам, на відміну від фотоперіодних штамів не потрібні добрива в період цвітіння. Гроверу досить подбати про високопоживний субстрат і регулярний полив чистою водою. При великому бажанні можна вносити невелику кількість органічного підгодовування, але тільки після 40 дня життя сходів.

Рекомендоване освітлення: 259-400 Ватт Днат, однак чудових результатів можна досягти і при використанні ЕСЛ ламп теплого світла вольтажем від 100 Ватт. Використовуючи техніку культивації SCROG, гровер зможе зняти до 350 грам з одного метра квадратного або 30-50 грам з куща. Висаджувати розсаду на вулицю рекомендується при усталеній нічній температурі + 10-12 градусів.

Смак і ефект конопель White Widow x AK

Дегустація подрібнених пролікованих суцвіть штаму подарує справжню насолоду. Феєрверк солодких інтонацій з домішкою цитруса і пряних трав залоскоче рецептори, довівши курця до ментального оргазму, що супроводжується яскравою і позитивною хвилею ейфорії, яка поступово перетворюється в делікатний, хвилеподібний стоун.

Медичні властивості конопель White Widow x AK

Терапевтичний потенціал екстрактів і сухих суцвіть полягає в здатності швидко знімати головний біль, стимулювати апетит, виводити зі стану пригніченості і стресу, а також у відновленні сну. Стрейн часто застосовують при лікуванні глаукоми, бронхіальної астми і хвороби Альцгеймера.