Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1782
White Russian XXL поглинає будь-які запропоновані добрива і не боїться перегодовування. Штам не стресує з будь-якого приводу і рекомендований початківцям коноплярам для першого грову.
Показать все Свернуть

Auto White Russian XXL feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Lowryder, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Russian XXL x White Widow x AK-47 x Lowryder#2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, розслаблюючий
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto White Russian XXL feminised Ganja Seeds

Фемінізоване автоквітуче насіння конопель White Russian XXL - це одне з перших дітищ селекціонерів Ganja Seeds. Сходи формують середніх розмірів рослину, що не перевищує 120-150 сантиметрів у висоту. Покращений гібрид вразить початківців садівників високим показником врожайності, невибагливістю і стійкістю до різких змін умов вирощування. Життєвий цикл становить 7-8 тижнів від насінини.

Структура куща розлога і пишна. Бічні гілки формують безліч важких і щільних бутонів, що виділяють суничні нотки з інтонаціями соснового лісу після дощу.

Родовід конопель White Russian XXL

Насіння конопель Аuto White Russian XXL feminised було отримане шляхом схрещування трьох легендарних батьківських ліній: АК 47, "Білої вдови" і знаменитого Lowryder # 2. Отриманий гібрид перейняв кращі сторони генетичного коктейлю.

Особливості вирощування конопель White Russian XXL

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель White Russian XXL адаптоване для вирощування в умовах домашньої оранжереї, аутдору і теплиць. На вулиці кущик може витягнутися до 170 сантиметрів і порадувати гровера 120-170 грамами сухих смолистих шишок.

Кущі мають високий відсоток схожості при правильній техніці пророщування. Сходи добре загинаються і піддаються техніці SCROG. Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. Коренева система потребує горщика від 5-8 літрів. У пік цвітіння запах стає сильним і їдким, тому варто замислитися про придбання хорошої вентиляції з вугільним фільтром.

White Russian XXL поглинає будь-які запропоновані добрива і не боїться перегодувати. Штам не стресує з будь-якого приводу і рекомендований початківцям коноплярам для першого грову.

Смак і ефект конопель White Russian XXL

Чудовий аромат, який виділяють сухі подрібнені суцвіття, вразить навіть найвибагливішого гурмана. Фруктова композиція з суничними інтонаціями наповнить приміщення, в якому буде лежати шишка. Дим міцний і густий, залишає приємний гашишний післясмак з відтінками спецій. Вплив потужний і починається з припливу радості, відчуття щастя і творчої наснаги. Розум залишається світлим, а думки не плутаються. Після натхненного "хая" настає гармонізуючий і розслаблюючий тіло "стоун".

Медичні властивості конопель White Russian XXL

Терапевтичний потенціал стрейна дозволяє застосовувати екстракти та сухі бутони для усунення болю різного походження, виведення з гнітючих станів і підвищення життєвого тонусу. Швидко знімає нудоту і стимулює апетит, а також нормалізує сон.

У магазині можна купити фемінізоване автоквітуче насіння конопель у фірмовій упаковці сідбанка, яка не дозволяє пошкодити насіннєвий матеріал в процесі транспортування.