Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1781
Рослина відрізняється акробатичними здібностями, тому навіть початківець конопляр легко впорається з тренуванням методом SCROG і прищипуванням. В якості добрив безпрограшним варіантом є органіка.
Показать все Свернуть

Auto White Russian feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x AK-47
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
курець моментально занурюється в безперервно рухомий потік умиротворення і спокою
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto White Russian feminised Ganja Seeds

Auto White Russian fem вважається одним з кращих cтрейнів виведених селекціонерами сідбанка Ganjaseeds. Автоквітучі фемінізовані насіння конопель показують високий відсоток схожості. Невибагливість рослини дозволяє гроверу досягти чудових результатів. Канабіс добре сприймає різного роду грунт, а також демонструє ідеальне зростання в гідропонних установках. Кущ формує численні бічні відгалуження, на яких утворюються тугі і смолисті суцвіття. Мінімальна кількість листя дозволяє всім суцвіттям отримувати рівну частку світла. Хороший імунітет рослин порадує ботаніків в аутдорному вирощуванні.

Як тільки насіння конопель White Russian проростуть, гровер може починати відлік часу до отримання якісного врожаю. Через 9 тижнів життя канабісу, конопляр зможе насолодитися всією смакоароматичної палітрою штаму.

Родовід конопель White Russian

Автоквітучий «Білий росіянин» вийшов в процесі схрещування знаменитих у всьому світі сортів «Біла Вдова» і АК 47. Гібрид успадкував від іменитих батьків не тільки високі продуктивні якості і рясне виділення смоли, а й шикарний рівень ТГК, який досягає 20%.

Особливості вирощування конопель White Russian

Штам показує хороші результати у відкритому грунті і гроубоксі. Культивувати кущ слід в об'ємному горщику від 7 літрів і більше. В якості освітлення рекомендується використовувати лампу Днат потужністю від 250 ват.

Рослина відрізняється акробатичними здібностями, тому навіть початківець конопляр легко впорається з тренуванням методом SCROG і прищипуванням. В якості добрив безпрограшним варіантом є органіка. Урожайність з одного метра квадратного досягає 400 грам, а один кущ може порадувати уважного ботаніка 55 грамами при висоті до 60 сантиметрів.

Смак і ефект конопель White Russian

Після повного завершення процесу сушіння, професійні ботаніки і гурмани запускають процес проліковування шишок. Дана процедура дозволяє повністю розкрити аромат сорту, в якому яскраво чутиі відтінки лісу після дощу і мокрої деревини, приправлені ледь помітними часточками прянощів. Одна затяжка смачного диму і курець моментально занурюється в безперервно рухомий потік умиротворення і спокою.

Медичні властивості конопель White Russian

Лікувальний потенціал марихуани допомагає блокувати біль різного походження, відновити апетит і здоровий повноцінний сон, подолати стрес і навіть запущену стадію депресії.

У нашому інтернет-магазині можна купити якісне насіння конопель за доступною ціною у фірмовій упаковці!