Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1780
Для автоквіта пара місяців на дозрівання - дуже хороший показник. Взагалі, фемінізоване насіння конопель «Білий Гном» настійно рекомендують новачкам в гровінгу. Мабуть, це один з найкращих варіантів, якщо ви тільки починаєте свій шлях конопляра.
Показать все Свернуть

Auto White Dwarf feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Widow х White Dwarf х Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релакс
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto White Dwarf feminised Ganja Seeds

Шикарний ароматний і смачний індічний штам «Білий Карлик» був виведений селекціонерами банку насіння Ganja Seeds в результаті кросу генетичних ліній Widow, White Dwarf і чистого Ruderalis. Останній був необхідний для передачі новому гібриду автоквітучих властивостей і більшої стабільності в процесі культивування. Все вийшло ідеально і сорт користується широким попитом у коноплярів з різних широт і країн світу.

Загальні характеристики конопель White Dwarf

Перше, чим на себе звертають увагу насіння фем конопель Аuto White Dwarf feminised, це відсутність потреби в стимуляції цвітіння рослин. Цей етап у дозріваючих особин настає автоматично, практично не витрачаючи час на чисту вегетацію. На цвітіння сорту необхідно від семи до дев'яти тижнів. Вже з самої назви гібрида можна здогадатися про його компактність і незначну висоту. Так і є насправді (в межах 50-80 сантиметрів). Така компактність обмежує і урожай (до 500 грам з 1 кв.м.). Але зате яка шикарна виходить за якістю марихуана. У сухій речовині ТГК не нижче 15% при середній частці КБД.

Вирощування конопель White Dwarf

Для автоквіта пара місяців на дозрівання - дуже хороший показник. Взагалі, фемінізоване насіння конопель «Білий Гном» настійно рекомендують новачкам в гровінгу. Мабуть, це один з найкращих варіантів, якщо ви тільки починаєте свій шлях конопляра. Сорт невибагливий і компактний, швидко досягає піку зрілості і показує незмінно стабільну якість марихуани. Для дебютного грову більшого і бажати не варто. Цікавіше даний штам культивувати в індорі, хоча він адаптований і для відкритого грунту. В індорі не забувайте про необхідність постійного освітлення.

Медичне застосування конопель White Dwarf

Навіть не медичні сорти марихуани прекрасно справляються з усуненням занепокоєння, що має будь-яке походження. І Білий Карлик не виняток. Крім того, він позбавить пацієнта від нудоти і безсоння. А ще, застосовуйте канабіс як анестетичний засіб від м'язових спазмів і мігрені.

Аромат і ефект конопель White Dwarf

Поряд з вишуканим квітковим ароматом, справжні цінителі якісної марихуани відчують фруктові нотки, а в смаку їх доповнить легка солодкуватість. Канабіс відмінно розслаблює, але в разі збільшення дозування можна зовсім заснути, так і не відчувши на собі всю натуральну міць автоквітучого White Dwarf feminised.