Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1778
Фемінізоване насіння конопель Аuto Wappa виводилося спеціально для задоволення попиту любителів індора, але численні досліди і експерименти підтвердили, що рослини добре себе почувають на вулиці і в теплиці.
Показать все Свернуть

Auto Wappa feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Wappa
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
по черзі викличе окриляючий "хай" і обволікаючий "стоун"
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Wappa feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Wappa - чудовий гібрид, який містить в "своїй крові" баланс кращої індіки і сатіви. Сходи терпляче ставляться до помилок початківців-садівників і стійко переносять переливи і перегодовування. Кущі мають пухнасту розгонисту структуру з довгими бічними гілками, які до кінця цвітіння починають гнутися під вагою власної ваги. Ідеальний баланс листя і шишок дозволяє світлу проникати до найнижчих суцвіть, дозволяючи їм налитися силою і вагою.

Життєвий цикл рослин короткий і становить всього 8-9 тижнів від розсади. Солодкий, але їдкий аромат доведеться приховувати за допомогою вентиляції з вугільним фільтром або по-старому - глушилками.

Родовід конопель Wappa

Насіння конопель Аuto Wappa fem було отримане завдяки схрещуванню оригінальної материнської лінії Wappa з добірним рудералісом, який наділив гібрид автоквітучими властивостями, стійкістю до примх погоди і імунітетом до цвілі. Високий рівень ТГК 18% і чудові смакоароматичні якості дозволяють стрейну тримати лідируючі позиції в ТОП-ах продажів.

Особливості вирощування конопель Wappa

Фемінізоване насіння конопель Аuto Wappa виводилися спеціально для задоволення попиту любителів індора, але численні досліди і експерименти підтвердили, що рослини добре себе почувають на вулиці і в теплиці. Насіння коноплі має високий відсоток схожості при дотриманні техніки пророщування.

Висота кущів - 60-85 сантиметрів, тому в якості гроубокса цілком згодиться невелика тумбочка. Рослини добре тренуються і не стресують при прищипуванні верхівки. Використовуючи техніку SCROG, садівник зніме до 450 грам з одного метра квадратного або 70-120 грам з куща.

Рекомендоване освітлення 150-400 ват Днат або 100-150 Ватт ЕСЛ при вирощуванні в маленькому гроубоксі. Коренева система краще розвивається в горщиках, об'ємом від 5-7 літрів. Чим більше ємність - тим більший урожай.

Смак і ефект конопель Wappa

Аромат суцвіть нагадує стиглі фрукти з легкою інтонацією приправ і прянощів. Насичений солодкістю дим справляє потужний ефект на тіло і свідомість. Баланс індіки і сатіви по черзі викличе окриляючий "хай" і обволікаючий "стоун". Хвиля ейфорії та щастя плавно зміниться заспокоєнням і задоволенням собою.

Медичні властивості конопель Wappa

Лікувальний потенціал штаму дозволяє використовувати екстракти для лікування глаукоми, бронхіальної астми, головного болю і нападів тривоги. Відмінно знімає втому і підвищує життєвий тонус. Бутони часто застосовують для виходу з депресії.

У магазині можна купити насіння конопель у фірмовій упаковці, що забезпечує збереження при транспортуванні.