Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1920
Компактність і невибагливість дозволяє любителям "прихованого аутодорного гровінга" маскувати плантацію у високій траві і серед низькорослих чагарників.
Показать все Свернуть

Auto Vertigo feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Blackberry x Fucking Incredible
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля щастя і прилив енергії допоможуть знайти новий підхід до виконання поставлених завдань, а м'який чарівний "стоун" допоможе розслабити м'язи
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Vertigo feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Vertigo дозволить початківцям садівникам в короткий термін отримати гідний урожай смолистих шишок при мінімальному догляді. Кущі гостро не реагують на різкі перепади температури і стійко переносять періоди посухи і затяжних дощів. Сходи мають високий імунітет до грибків і плісняви і можуть вирощуватися навіть в низинах при високій вологості.

Життєвий цикл стрейна становить 8-9 тижнів. Під час цвітіння кущі виділяють приємний аромат, що нагадує лайм і грейпфрут. На піку дозрівання запах доведеться приховувати спеціальними засобами або впровадити в гроубоксі хорошу вентиляцію з вугільним фільтром.

Родовід конопель Vertigo

Насіння конопель Аuto Vertigo fem було отримане в результаті схрещування двох добірних представників Індіки і Сатіви. Тривала стабілізація дозволила отримати унікальний гібрид, що володіє збалансованим психоактивним потенціалом.

Особливості вирощування конопель Vertigo

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Vertigо прекрасно адаптується до умов відкритого грунту, теплиці і домашньої оранжереї. Розсада стрімко розвивається в добре збалансованому живильному субстраті і перетворюється в пухнасті кущі заввишки до одного метра. Компактність і невибагливість дозволяє любителям "прихованого аутодорного гровінга" маскувати плантацію у високій траві і серед низькорослих чагарників.

Високий комерційний потенціал стрейна дає можливість знімати до 500 грам сухих блискучих суцвіть з одного метра квадратного при SCROG або 75-120 грам з куща.

Розмашиста і потужна коренева система зажадає великого обсягу горщика 5-7 літрів. Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. Любителі культивувати канабіс в системних блоках отримають гідні результати при 100-200 Ватт ЕСЛ теплого світла при режимі 18 \ 6 або 20 \ 4.

Смак і ефект конопель Vertigo

Подрібнені суцвіття вразять нюх досвідченого цінителя канабісу яскравою палітрою стиглих цитрусів. Насичений маслами дим залишає благородний сканковий післясмак і справляє потужний вплив на тіло і свідомість. Надихаюча хвиля щастя і прилив енергії допоможуть знайти новий підхід до виконання поставлених завдань, а м'який чарівний "стоун" допоможе розслабити м'язи і наповнити їх солодкою знемогою.

Медичні властивості конопель Vertigo

Лікувальні властивості штаму дозволяють застосовувати екстракти та сухі суцвіття для усунення больових симптомів різного походження. Стрейн використовують для нормалізації сну і стимуляції апетиту. Відмінно усуває нудоту і допомагає вийти з депресії.

У магазині можна купити насіння конопель у фірмовій упаковці, що перешкоджає пошкодженню горішків при транспортуванні.