Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06052
Фемінізовані насіння конопель автоквітучого штаму Ungurtas, перед висадкою в грунт, рекомендується проростити. Проклюнуті "горіхи" акуратно (пінцетом) кладуть в стаканчики, наповнені кокосовим волокном на глибину не більше 0,5-0,7 см.
Показать все Свернуть

Auto Ungurtas feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Hindu Kush x Master Kush x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
бриз релаксу неспішно відправить курця в пристань умиротворення і творчої тиші
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Ungurtas feminised Bang Seeds

Auto Ungurtas feminised - відмінний гібрид, який вражає високою врожайністю і прекрасними смакоароматична якостями. Автоквіти, на відміну від фотоперіодних сортів, мають нетривалу вегетативну стадію і самостійно зацвітають незалежно від режиму освітлення. Дана культура славиться не тільки важкими шишками, а й чудовим зовнішнім виглядом. Сходи формують витончену центральну колу, прикрашену безліччю зав'язей суцвіть, а також міцними бічними гілками, на яких достигають шишки, нітрохи не поступаючись за розмірами верхівці. Листя має насичений оливковий колір і до кінця життєвого циклу покривається міріадами діамантових трихом. Така смолистість натякає кмітливому гроверу, що з них можна буде виготовити висококласний гашиш.

Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується цитрусовим ароматом. Висота кущів досягає 150 сантиметрів, а концентрація ТГК в смолі - 20%.

Походження конопель Ungurtas

Насіння конопель автоквітучого штаму Ungurtas feminised - чудовий посадковий матеріал, отриманий брідерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування легендарного сорту Hindu Kush з Master Kush. Отриманий гібрид був додатково схрещений з Lowryder і стабілізований протягом декількох циклів.

Особливості вирощування конопель Ungurtas

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого штаму Ungurtas, перед висадкою в грунт, рекомендується проростити. Проклюнуті "горіхи" акуратно (пінцетом) кладуть в стаканчики, наповнені кокосовим волокном на глибину не більше 0,5-0,7 см. Коли сходи зміцніють і укореняться, то розсаду пересаджують у великі горщики.

Рослини цього сорту не люблять переливи і різко негативно реагують на зайві підгодівлі. Досить забезпечити їх живильним субстратом, що складається з суміші перліту, кокосового волокна і збагаченої землі. У такому грунті рослинам буде більш ніж достатньо мікроелементів на першу половину життєвого циклу. Підгодовувати бажано через 40 днів життя рослини.

Оптимальне освітлення - від 150 ват Днат, в залежності від розмірів гроурума. Можна також використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи. Врожайність з квадратного метра посівної площі досягає 500 грам ароматних суцвіть.

Аромат і ефект конопель Ungurtas

Чарівний запах цитрусових пошириться по всьому приміщенню, в якому растаман вирішить подрібнити висушені і правильно проліковані шишки цієї культури. Плавний, але наполегливий бриз релаксу неспішно відправити курця в пристань умиротворення і творчої тиші. Всі м'язи розслабляться, а увага перестане стрибати з минулого в майбутнє, дозволивши насолодитися чудовою миттю «Зараз».

Медичне застосування конопель Ungurtas

Даний сорт коноплі не відноситься до медичних, але володіє хорошими седативними і болезаспокійливими властивостями.