Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06679
Елітне насіння конопель auto UK Cheese feminised від брідерів Ganja Seeds - прекрасний посадковий матеріал з хорошою продуктивністю і унікальним сирним ароматом в період цвітіння.
Показать все Свернуть

Auto UK Cheese feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Cheese, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Cheese x Lowryder #2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Сирний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto UK Cheese feminised Ganja Seeds

Елітне насіння конопель auto UK Cheese feminised від брідерів Ganja Seeds - прекрасний посадковий матеріал з хорошою продуктивністю і унікальним сирним ароматом в період цвітіння. Даний гібрид є автоквітучою версією всесвітньо відомого фенотипу сирного Skunk # 1, раніше доступного покупцям тільки в фотоперіодній фемінізованій версії.

Походження конопель UK Cheese

Гібрид auto UK Cheese feminised виведений на основі знаменитої генетичної лінії Skunk. Походження фенотипу з виразним кисломолочним ароматом достеменно невідомо, проте ми знаємо, що в далеких 70-х роках прабатько стрейна був дуже поширений в деяких районах Лондона.

Вирощування конопель UK Cheese

Представлений автоцвіт добре себе почуває на кокосі і землі незалежно від обраного методу вирощування. Культуру можна висаджувати в домашніх, тепличних і вуличних умовах в регіонах з коротким літом. Цвіте рослина близько 60 днів і повністю готова до збору врожаю через 83 дня від розсади. Незважаючи на автоквітучі ознаки, гібрид вражає гідним показником врожайності. З дорослої рослини знімають до 125 г сухих суцвіть при висоті в 50-120 см.

Аромат і ефект конопель UK Cheese

Цей стрейн, як спадкоємець оригінального вершкового Сканк №1, знаменитий стійким запахом благородних сирів і чудовим розслаблюючим ефектом. Штам високо цінується серед досвідчених цінителів першокласної марихуани.

Медичне застосування конопель UK Cheese

Рівень корисних масел в стрейні не високий, щоб назвати терапевтичним, однак, добротне затягування ароматного диму здатне вгамувати гострий біль і допомогти заснути.