Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1777
Насіння конопель Аuto Tutankhamon feminised формують невибагливі сходи, з широкими бічними гілками, які щедро посипані зав'язями суцвіть.
Показать все Свернуть

Auto Tutankhamon feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK47
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
тривалий, психоактивний
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
50 грн.

Описание Auto Tutankhamon feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Tutankhamon - легендарний гібрид в чиїй крові біжить спадковість чемпіона більшості конкурсів і фестивалів, присвячених культурі канабісу АК 47. Штам наділений високим рівнем ТГК і здатний нокаутувати навіть толерантного любителя селекційної марихуани.

Насіння конопель Аuto Tutankhamon feminised формують невибагливі і поступливі сходи, з широкими бічними гілками, які щедро посипані зав'язями суцвіть. Бутони до кінця життєвого циклу покриваються колосальною кількістю бурштинових трихом, що не може не порадувати цінителів висококласного гашишу.

Під час цвітіння кущі виділяють унікальний фруктовий аромат, з тонкими нотками вологої деревини і цитруса.

Родовід конопель Tutankhamon

Автоквітуче насіння конопель Tutankhamon було отримане селекціонерами завдяки схрещуванню оригінального клону АК 47 з добірним представником рудераліса, яке дозволило гібриду зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. Одержаний штам успадкував потужну психоактивну дію, а також підвищений імунітет до різних захворювань і капризам погоди. У скарбничці культури вже лежить Кубок конопляного конкурсу, проведеного в Барселоні в 2011 році.

Особливості вирощування конопель Tutankhamon

Насіння конопель адаптоване для умов відкритого грунту, теплиць і скромних домашніх оранжерей. Рослини рідко перевищують 60-100 сантиметрів у висоту і стійко переносять стреси, тренування і прищипування верхівки. Для повного розкриття потенціалу кущика знадобляться горщики, об'ємом від 15-20 літрів. Цвітіння триває 7-8 тижнів, а врожайність сягає рекордних 550-600 грам з одного квадратного метра при техніці SCROG.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат, проте початківці гровери, що культивують Тутанхамона в системних блоках і скромних тумбочках домагаються чудових результатів і при ЕСЛ 100Ватт.

Культура добре сприймає добрива і не стресує при перегодовуванні, але ми рекомендуємо вносити органіку з 40 дня.

Смак і ефект конопель Tutankhamon

Визрілі і сухі суцвіття, що пройшли стадію проліковки наповнюють простір неймовірними інтонаціями, які поєднують тропічні фрукти і квіти. Дим густий і насичений оліями. Його збалансований вплив викликає потужну ейфорічну хвилю піднесеного "хая", що дарує бадьорість і будить прихований творчий потенціал. Після польоту в небесах растамана очікує плавне зниження до берегів задоволення собою і гармонії з зовнішнім і внутрішнім світом.

Медичні властивості конопель Tutankhamon

Високий рівень тетрагідроканнабінолу в поєднанні з 1,5% КБД наділив Тутанхамона унікальним медичним потенціалом. Екстракти і сухі суцвіття допоможуть впоратися з депресією, мігренню. Їх часто застосовують для лікування психічних розладів, усунення депресивних станів і виходу з меланхолійного настрою. Ефективний при глаукомі, бронхіальній астмі і безсонні.