Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1916
Низька інтенсивність аромату дозволяє обходитися глушилками при вирощуванні без використання потужної вентиляції і дорогих вугільних фільтрів.
Показать все Свернуть

Auto Think Different feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK420
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний ейфорійний "Хай", що супроводжується творчим піднесенням і припливом сил
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Auto Think Different feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Think Different - податливий гібрид, який завоював відмінну репутацію завдяки високій продуктивності і вкрай потужній психоактивній дії. Навіть початківець садівник при мінімальному догляді зможе зняти 70-100 грам сухих і липких бутонів з одного куща. Досвідчені коноплярі можуть розраховувати на 150-200 грам. Така плодючість стрейна - новий рівень автоквітів, висотою якого можуть похвалитися далеко не всі фотоперіодні стрейни, виведені для індора.

Життєвий цикл сходів становить усього 10 тижнів від пророщеного насіння. Пишна будова куща дозволяє суцвіттям отримувати світло практично на одному рівні. Не дивлячись на значні розміри в ширину, висота рослин рідко перевищує 90-100 сантиметрів при ідеальних умовах культивації в необмежених приміщеннях. Такі характеристики роблять стрейн оптимальним для любителів "прихованого грову" в умовах вулиці.

Родовід конопель Think Different

Насіння конопель Аuto Think Different feminised було отримане завдяки схрещуванню оригінального клону АК 47, більш відомого як АК 420 з унікальним представником Рудераліса. Уже кілька років штам займає лідируюче місце в ТОП-ах продажів і, здається, не збирається здавати позиції. Рівень ТГК 18%.

Особливості вирощування конопель Think Different

Насіння конопель Аuto Think Different fem ідеально підходить для скромних домашніх оранжерей, відкритого грунту і теплиць. При правильному пророщуванні горішки показують 99% схожості. Сходи не бояться тренувань і прищипування, відмінно вписуються під сітку (SCROG) і здатні нагородити турботливого конопляра 500 грамами сухих ароматних бутонів з одного квадратного метра. Низька інтенсивність аромату дозволяє обходитися глушилками при вирощуванні без використання потужної вентиляції і дорогих вугільних фільтрів.

Рекомендовані атрибути грову:

-освітлення від 250 Ватт Днат або ЕСЛ;

-поживний грунт з додаванням вермикуліту і кокосового волокна;

-обдув (вентилятор, куллер)

-горшок від 8-10 літрів.

Смак і ефект конопель Think Different

Подрібнені суцвіття виділяють чарівний аромат, що поєднує дорогі натуральні спеції, цитрус і квіти. Насичений маслами дим залишає благородний гашишний післясмак і після першої затяжки дарує курцеві потужний ейфорійний "Хай", що супроводжується творчим піднесенням і припливом сил. Через деякий час, нестримне щастя змінюється плавним приземленням в гавань спокою і релаксації.

Медичні властивості конопель Think Different

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати стрейн для лікування душевних розладів, зняття больових синдромів, лікування глаукоми, бронхіальної астми і стимуляції апетиту.