Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06672
Насіння конопель Auto Think Big входять до списку найбільш високоврожайних автоквітучих сортів.
Показать все Свернуть

Auto Think Big feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Think Different
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'який і тривалий, збалансований
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Think Big feminised Ganja Seeds

Представлене насіння канабісу сатівадомінантного штаму утворюють растішки, цвітіння яких не залежить від тривалості світлового дня. Фаза цвітіння настає на ранній стадії зростання, через певну кількість тижнів. Насіння конопель Auto Think Big входить до списку найбільш високоврожайних автоквітучих сортів. При середніх розмірах рослина дає дуже великий урожай, однак повне дозрівання наступає на 14-21 день пізніше, ніж у більшості автоквітів. Саме ці два-три додаткові тижні, які необхідні Стрейну для повного дозрівання, забезпечують дуже високу продуктивність. Даний сорт, в порівнянні з іншими представниками культури, має ряд переваг:

  • Невибагливість (ідеально підходить для початківців).
  • Автоматичний перехід в стадію цвітіння.
  • Компактність (ідеально підходить для різних місць вирощування).
  • Висока врожайність.

Походження конопель Think Big

Даний Стрейн створений на основі легендарної генетики Think Different. Професійні селекціонери виростили сотні рослин, щоб вибрати з них найбільш перспективні екземпляри для подальшого схрещування. Після кросу з добірним рудералісом фахівці отримали неповторний Auto Think Big.

Вирощування конопель Think Big

Стрейн підходить для культивації в Indoor і Outdoor. Кремезні растіхи досягають 100-150 сантиметрів. Висота залежить від різних чинників, таких як розмір контейнера, погода і кількість світла, яке отримує канабіс. Розвинена коренева система вимагає простору. Підбираючи ємність для висаджування, рекомендується зупинитися на горщиках обсягом мінімум 10 літрів. Конопля чутлива до температури. Повітря прогріте менш ніж на 25 градусів за Цельсієм, значно сповільнить зростання і розвиток. Затягнутий фазис цвітіння в повній мірі окупається масивними бутонами, повністю просоченими смолою. Виконуючи манікюрінг конопляр буде вкрай здивований тому, що велика частина листя покрита мерехтливими трихомами.

Аромат і ефект конопель Think Big

Висушені шишки після проліковки виділяють ноти цитрусових, лимона і ладану. На вдиху диму курець зможе вловити пряні відтінки. Сатівний вплив дасть растаманові абсолютне почуття щастя і безтурботності. Ефект цього гарного і доброго гібрида триває годинами, наповнюючи енергією і силами.

Медичне застосування конопель Think Big

В лікарських цілях марихуана даного штаму не використовується, проте здатна боротися з хронічною втомою, поганим настроєм і перевтомою.