Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03880
Стрейн відмінно адаптований для гровінга в закритих приміщеннях або в аутдорі. Автоквітуча генетика з появою Think Big, дійсно вийшла на абсолютно новий виток розвитку.
Показать все Свернуть

Auto Think Big feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Think Different
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний сатівний, з п'янкою енергією і розкриттям творчого потенціалу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Auto Think Big feminised Dutch Passion Seeds

Якщо вас цікавлять самі врожайні сорти конопель з автоквітучих, то ви потрапили на один з них. Auto Think Big feminised був виведений з генетичної лінії одного з найпопулярніших стрейнів сідбанка Dutch Passion під назвою Think Different. Тільки в разі нового гібрида використовувалося відразу кілька рослин, що відрізняються підвищеною врожайністю.

Загальні характеристики конопель Think Big

При порівняно невеликій висоті дорослих рослин, один кущ дарує гроверу в будь-яких умовах вирощування понад півкілограма канабісу з кожного квадратного метра площі. У аутдорі одна рослина легко забезпечить 200-250 грамів шикарною марихуани. Але для досягнення таких показників, вам знадобиться в середньому на пару-трійку тижнів більше. Брідери говорять про 90-100 днями дозрівання з моменту, коли насіння конопель з Голландії проклюнуться.

Вирощування конопель Think Big

Стрейн відмінно адаптований для гровінга в закритих приміщеннях або в аутдорі. Автоквітуча генетика з появою Think Big, дійсно вийшла на абсолютно новий виток розвитку. Вирощувати його без зусиль зможуть, як дебютанти коноплярства, так і досвідчені майстри. Однією з найбільш примітних особливостей сорту є інтенсивне виділення великої кількості смоли.

Медичне застосування конопель Think Big

Не найкращий варіант для медицини через відносно високу частку ТГК і низький вміст КБД, але властивості анестетика нікуди не поділися і в разі виникнення больових відчуттів, цей канабіс буде вельми до речі.

Запах, аромат і ефект конопель Think Big

В ароматі присутні незначні фруктово-цитрусові нотки, які більш чітко промальовані в смаку. Крім лимонної свіжості, в післясмаку проявляється ще й фіміам. Ефект потужний сатівний, з п'янкою енергією і розкриттям творчого потенціалу.