Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03825
Незважаючи на короткий життєвий цикл рослини, урожай приємно шокує навіть професіоналів, а витончений грейпфрутовий запах шишок, призведе у захват будь-якого гурмана.
Показать все Свернуть

Auto The Ultimate feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
Генетика присутня:
Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Ultimate x Auto Mazar
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Грейпфрутовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
high ефект, розслабляючий
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto The Ultimate feminised Ganja Seeds

Команда сідбанка Ganja Seeds не перестає дивувати новими сортами конопель. Унікальний, автоквітучий, фемінізований стрейн The Ultimate відрізняється високою продуктивністю при компактній будові куща, і шикарним ароматом. На масивних бічних гілках і центральній колі, канабіс формує важкі суцвіття. До початку харвесту бутони покриваються липким смолянистим шаром. Високий вміст ТГК надає потужний вплив, який припаде до смаку самим розпещеним курцям.

Прямо зараз ви можете замовити насіння конопель і на ділі переконатися в відмінних характеристиках сучасного сорту!

Походження конопель The Ultimate

Представлений гібрид відкриває завісу свіжого подивиться на культуру. В ході схрещування оригінального сорту Ultimate з автоквітучім Mazar, генетикам удалось Передат новоспеченому сорту віняткові батьківські якості. Незважаючі на короткий життєвий цикл рослини, урожай приємно шокує даже професіоналів, а витончення грейпфрутовий запах шишок, прізведе у захват будь-которого гурмана.

Особливості вирощування конопель The Ultimate

Для культивації канабісу підійдуть умови Greenhouse, Indoor і Outdoor. Насіння конопель показуює стрімке проростання, а молоді рослини активний розвиток. Всього за 2,5-3,5 тижні (від паростка) кущ мине стадію вегетації і приступає до цвітіння. Гнучкість рослини дає можливість застосування техніки «SCROG».

У закритому грунті гроверу необхідно встановити лампу ЕСЛ або ДНаТ від 150 ват і вентиляцію, бажано оснащену вугільним фільтром. Ємність об'ємом від 7 літрів повинна мати дренажні отвори, щоб зайва волога могла безперешкодно покинути горщик, не наводячи рослину до стресу або загнивання кореневої системи.

Коноплярам рекомендується висаджувати канабіс в аутдор у вигляді розсади. При виборі місця для «таємної» галявини слід враховувати, що сонячні промені повинні висвітлювати кущ від світанку до заходу сонця.

Регулярний полив і своєчасне внесення добрив допоможуть ботаніку досягти неймовірних результатів.

Аромат і ефект конопель The Ultimate

У пахощах правильно висушених шишок яскраво простежуються солодкі ноти фруктів. Легка гірчинка в післясмаку, бентежачи смакові рецептори, нагадує стиглий грейпфрут. Після однієї затяжки густим димом, свідомість курця відправляється в тривалий чарівний «тур». Під час подорожі навколишній світ буде здаватися нереально прекрасним і казковим. Стафф відмінно допомагає відволіктися від проблем, тривог і переживань.

Медичне застосування конопель The Ultimate

Марихуана представленого штаму позбавить від депресії та стресу, поверне здоровий апетит і призведе життєвий тонус до норми.