Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1776
Коренева система канабісу любить пухнастий пористий субстрат і добре розвивається в горщиках обсягом від 5-7 літрів. Якщо конопляр вирішить виростити справжнього монстра, то можна використовувати ємності від 20 літрів.
Показать все Свернуть

Auto Tangelo Rapido feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Tangerine 13
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
інтенсивний, миттєво викликає прилив сил і натхнення, зберігає при цьому думки в ясності, а тіло в приємному ледачому релаксі
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Tangelo Rapido feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Tangelo Rapido - невибагливий гібрид, що відрізняється високою продуктивністю, імунітетом до різних захворювань і приголомшливим ефектом. Цитрусовий аромат під час цвітіння закрутить голову навіть досвідченому садівнику, а естетично прекрасний зовнішній вигляд куща порадує око. Пухнастий компактний кущ рідко перевищує 70 сантиметрів у висоту і до кінця життєвого циклу повністю покриється килимом бурштинових тріхомок.

Стрейн повністю готовий до харвесту через 70 днів від проростання насіння. Легко переносить прищипування верхівки і всілякі тренування. Початківцям-гроверам ми рекомендуємо купити насіння конопель Аuto Tangelo Rapido feminised для першого грову. Рослини не потребують багато уваги і надмірного догляду та нагородять прекрасним врожаєм навіть в найнесприятливіших умовах.

Родовід конопель Tangelo Rapido

Насіння конопель Аuto Tangelo Rapido feminised - гібрид добірних представників виду сатіва і індіка. Доданий до генного коктейлю рудераліс наділив стрейн автоквітучими властивостями.

Особливості вирощування конопель Tangelo Rapido

Насіння конопель автоквітучого Tangelo Rapido адаптоване для умов індора і показує прекрасні результати у відкритому грунті. З одного квадратного метра підприємливий садівник зможе зняти до 500 грам сухих бутонів або 60-130 грам з одного куща.

Коренева система канабісу любить пухнастий пористий субстрат і добре розвивається в горщиках обсягом від 5-7 літрів. Якщо конопляр вирішить виростити справжнього монстра, то можна використовувати ємності від 20 літрів.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат, однак автоквітучі штами демонструють чудові результати і при СЛ 100-150 Ватт. Добрива можна вносити лише на 45 дні життя рослини. Щоб зберегти смакоароматичні характеристики використовують органічну підгодівлю.

Смак і ефект конопель Tangelo Rapido

Суцвіття після проліковки наповнюють простір нотками стиглих цитрусів з відтінками кориці і спецій. Дим не густий, але приємний. Не викликає подразнення і миттєво викликає прилив сил і натхнення. Не туманить розум, зберігаючи думки в ясності, а тіло в приємному ледачому релаксі.

Медичні властивості конопель Tangelo Rapido

Медичний потенціал дозволяє використовувати екстракти для лікування глаукоми, розладів шлунково-кишкового тракту, а також для зняття різних типів болю. Виводить з депресії, знімає наслідки стресу, а також усуває тривожний і пригнічений стан.