Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06665
​Auto Sweet Trainwreck feminised - прекрасний гібрид канабісу, виведений селекціонерами сідбанка Ganja Seeds. Цей штам досить примхливий і вимагає від гровера досвіду у вирощуванні марихуани.
Показать все Свернуть

Auto Sweet Trainwreck feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Trainwreck x Big Devil XL
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, миттєвий, фізичний вплив
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Sweet Trainwreck feminised Ganja Seeds

Auto Sweet Trainwreck feminised - прекрасний гібрид канабісу, виведений селекціонерами сідбанка Ganja Seeds. Цей штам досить примхливий і вимагає від гровера не тільки теоретичних знань, але і досвіду у вирощуванні марихуани. Увага, турбота, догляд і любов до рослини дозволять отримати велику кількість ароматних суцвіть. Сходи культури перетворюються в міцні і збиті кущі з короткими бічними гілками, що тягнуться вгору. Баланс листя і структура куща дозволяють світлу проникати до самим нижніх ярусів гілок, живлячи життєвою силою та наливаючи смолою шишки.

Компактні розміри рослин дозволяють культивувати їх в обмежених гроубоксах, а також в стелс-боксах. Незважаючи на карликові розміри, з однієї растішки можна зняти до 120 грам сухих бутонів. Життєвий цикл триває всього 7-9 тижнів і супроводжується чудовим фруктовим ароматом.

У генотипі Стрейна ідеально збалансована індика і сатіва в рівних частках, що позначилося на прекрасному впливі, який поєднує приплив бадьорості і приємну розслабленість.

Походження конопель Sweet Trainwreck

Фемінізоване насіння конопель auto Sweet Trainwreck було отримане в результаті схрещування Trainwreck з високоврожайним штамом Big Devil XL. Одержаний гібрид піддавався стабілізації протягом чотирьох поколінь, поки генетики не отримали ідеальний штам марихуани, що перейняв від своїх батьків тільки кращі характеристики.

Особливості вирощування конопель Sweet Trainwreck

Насіння конопель цього сорту канабісу мають високий відсоток схожості (99%) і в індорних умовах можуть відразу висаджуватися в горщики від 10 літрів. Сходи розвиваються стрімко і не відмовляються від помірного внесення добрив. Оптимальним субстратом для культивації послужить суміш кокоса, перліту і збагаченого грунту.

Великий врожай смолистих шишок отримують при освітленні плантації лампою від 250-400 Вт (ЕСЛ, ЛЕД, Днат). З одного квадратного метра посадкової площі знімають до 600 грам сухих шишок. Кущі не люблять високої вологості і критично негативно реагують на будь-яку техніку з підвищеним рівнем стресу. Також рекомендується не допускати різких перепадів температури. SCROG і LST застосовувати можна, але з особливою обережністю. До кінця життєвого циклу аромат тропічних фруктів стане дуже сильним, тому краще заздалегідь обзавестися нейтралізаторами і оснастити систему вентиляції вугільним фільтром. Представлений сорт канабісу розкриє свій потенціал не тільки в домашній оранжереї і теплиці, а й в умовах відкритого грунту.

Довідка! При вирощуванні цієї культури особливу увагу слід приділити кислотності грунту. Її рівень не повинен перевищувати 6,5.
Аромат і ефект конопель Sweet Trainwreck

Фруктові пахощі пролікованих шишок цього Стрейна доповнюються чудовим солодкуватим присмаком, який виникає після затяжки білосніжним димом. Вплив характеризується миттєвим ментальним вибухом в поєднанні з приємним і глибоким розслабленням. Після вживання екстрактів настає стан медитативної летаргії, яка занурює в радісний екстаз. Почуття заціпеніння і захоплення носить мирний характер і закінчується через 2-3 години. В цей час буде дарована можливість підняти свідомість за межі уяви і фізично зримих меж.

Медичне застосування конопель Sweet Trainwreck

Цей штам не визнаний терапевтичним, але він цілком здатний побороти депресію і пригнічений стан після пережитого стресу. Добре стимулює апетит.