Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1774
В індорі слід готуватися до різкого, але приємного аромату, який наповнений цитрусовими тонами, особливо відчувається грейпфрут. Він не вимагає складного догляду і пробачає багато помилок новачкам, які пов'язані з переливами і посухою.
Показать все Свернуть

Auto Sweet Tooth feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sweet Tooth
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відрізняється припливом енергії і загостренням всіх почуттів
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Sweet Tooth feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Sweet Tooth - чудовий і невибагливий гібрид, що дозволяє навіть недосвідченому садівнику в короткий термін отримати прекрасний урожай смолистих шишок приклавши мінімум зусиль. Сходи формують короткі бічні гілки і масивну центральну колу, здатну надломитися під вагою маси шишок до кінця цвітіння.

Компактність кущів дає можливість прихильникам "прихованого гровінга" заховати плантацію в густій і високій траві і не турбуватися, що її виявлять випадкові грибники і ягідники. Рослини рідко досягають у висоту 100 сантиметрів, а життєвий цикл становить 2,5 місяці. При грамотному підході можна зняти до 3 урожаїв за сезон.

В індорі слід готуватися до різкого, але приємного аромату, який наповнений цитрусовими тонами, особливо відчувається грейпфрут.

Родовід конопель Sweet Tooth

Насіння конопель Аuto Sweet Tooth fem було отримане в результаті кропіткого схрещування оригінальної генетики Sweet Tooth і Ruderalis. Від рудераліса гібрид успадкував невибагливість, стійкість до епідемії цвілі і гнилі, а також придбав автоквітучі властивості. ТГК: 13-16%

Особливості вирощування конопель Sweet Tooth

Насіння конопель ідеально підходить для культивації у відкритому грунті і домашньому гроубоксі. Не вибагливий стрейн і до грунтів. Він не вимагає складного догляду і пробачає багато помилок новачкам, які пов'язані з переливами і посухою. Не дуже любить перегодовування, тому краще утриматися від внесення добрив хоча б до 45 дня.

За оптимальних умов вирощування з одного квадратного метра під сіткою можна отримати 350-470 грам сухих бутонів або до 120 грам з куща. Рекомендоване освітлення 250-400 Ватт Днат.

Смак і ефект конопель Sweet Tooth

Любителі селекційних сортів канабісу по достоїнству оцінять чарівний аромат тропічних фруктів в пролікованих шишках Аuto Sweet Tooth fem. У ньому поєднується маракуя і манго, а солодкий післясмак зведе з розуму навіть досвідченого растамана. Ефект відрізняється припливом енергії і загостренням всіх почуттів. Штам можна сміливо віднести до лінійки афродизіаків, що стимулюють бажання і спонукають на відверті бесіди.

Медичні властивості конопель Sweet Tooth

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти та сухі бутони для зняття напруги, підвищення життєвого тонусу, стимуляції апетиту і виведення з пригнічених станів.

У магазині можна купити насіння конопель у фірмовій упаковці, що перешкоджає пошкодженню горішків під час транспортування.