Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1912
Auto Sweet Skunk feminised прекрасно адаптоване для вирощування у відкритому грунті і домашній оранжереї. При правильній техніці пророщування відсоток схожості становить 99%.
Показать все Свернуть

Auto Sweet Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Critical Domina x auto Skunk Critical
Тип:
Sativa / Indica, Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, дозволить відпустити всі проблеми і отримати насолоду від умиротворення наодинці з собою
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Sweet Skunk feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Sweet Skunk порадують садівника чудовими пухнастими сходами, стійкими до примх погоди і до помилок новачків з переливами і посухою. Рослини утворюють гігантську центральну колу і кілька бічних гілок, повністю посипаних зав'язями суцвіть. Листя широкі і мають темно зелене забарвлення. В кінці цвітіння листя покривається щедрим килимом іскристих трихом. Стрижене на харвест листя можна буде використовувати для приготування гашишу, а найменші пелюсточки ідеально підійдуть для куріння через джоінт. Вони не м'які на смак і не викликають подразнення.

Короткий життєвий цикл в 7 тижнів дозволяє заповзятливому гроверу зняти до 4 врожаїв за сезон. Компактні розміри кущів 60-80 сантиметрів, безумовно порадують любителів "прихованого грову".

Родовід конопель Sweet Skunk

Насіння конопель Аuto Sweet Skunk feminised було отримане брідерами завдяки схрещуванню чудового сорту Critical Domina з не менш відомим автоквітом Skunk Critical. Після зворотного схрещування і проведення процедур стабілізації протягом декількох поколінь селекціонерам вдалося довести отриманий гібрид до ідеалу. Рівень ТГК становить 20%.

Особливості вирощування конопель Sweet Skunk

Auto Sweet Skunk feminised прекрасно адаптоване для вирощування у відкритому грунті і домашній оранжереї. При правильній техніці пророщування відсоток схожості становить 99%. Рослини не люблять перегодовування, тому слід бути уважнішими і починати внесення мінімальної кількості добрив лише після 40 дня життя. Використовуючи для вирощування збагачений поживний грунт, потреба в підгодівлі відпадає.

Рекомендоване освітлення: 150-400 ват Днат. Можна використовувати менший вольтаж, наприклад початківці садівники, можуть проводити свій перший гров на 100 Ватт ЕСЛ. Рослинам потрібні горщики, об'ємом від 5 літрів. Урожайність в індорі при SCROG становить 450 грам з одного квадратного метра або 60-100 грам з рослини.

Смак і ефект конопель Sweet Skunk

Проліковані шишки стрейну виділяють дивовижний стійкий аромат фруктів і хвойної смоли. М'який смоляний дим подарує відчуття гармонії і єдності з Всесвітом. Потужний приковуючий ефект дозволить відпустити всі проблеми і отримати насолоду від умиротворення наодинці з собою.

Медичні властивості конопель Sweet Skunk

Переважна Індіка дозволяє застосовувати екстракти та сухі суцвіття для лікування безсоння, зняття стресу і як м'язовий релаксант.