Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS650
Стрейн з переважанням сатівних генів підходить для культивації в боксі і під відкритим небом. Рослина, висотою не більше 100 сантиметрів, формує велику центральну колу і багато бічних гілок.
Показать все Свернуть

Auto Sweet Mango regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Mango x Auto Big Bang x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
надає потужній вплив на організм
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Sweet Mango regular Ganja Seeds

Автоквітучий регулярний сорт Sweet Mango від сідбанка Ganja Seeds був створений за допомогою схрещування Auto Big Bang, Mango і Ruderalis. Якісне насіння конопель кожен сезон радує гроверів високим показником схожості і утворенням міцних рослин, які подарують шикарний урожай ароматних тропічних шишок.

Загальні характеристики конопель Sweet Mango

Стрейн з переважанням сатівних генів підходить для культивації в боксі і під відкритим небом. Рослина, висотою не більше 100 сантиметрів, формує велику центральну колу і багато бічних гілок. Гібрид наділений стійким імунітетом, йому не страшні перепади температур, цвіль і інші грибкові захворювання.

Вирощування конопель Sweet Mango

Зняти заповітні 650-800 грам Аuto Sweet Mango regular з одного метра квадратного вийде навіть у недосвідченого гровера, який подбає про гідне освітлення, живильний грунт, регулярний полив і періодичне внесення добрив. Застосувавши техніку «Море зелені» рослинник збільшить вагу майбутнього врожаю в кілька разів.

Медичне застосування конопель Sweet Mango

Суцвіття даного штаму часто використовують як седативний засіб. Стрейн допомагає подолати безсоння, нудоту і головний біль.

Смак і ефект конопель Sweet Mango

Шишки чарують своїм тропічним манговим ароматом, а дим залишає приємний післясмак. Смачний стафф надає потужний вплив на організм. Буквально відразу після вживання відчувається поступове занурення в царство спокою і безтурботності. Марихуана підходить для медитативних практик, дружніх посиденьок і відвертих розмов.