Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1772
Auto Super Skunk feminised один з найпоширеніших представників автоквітучого канабісу. Присутність в генетиці автоквітучого сканку Афганського коріння допомагає рослині виробляти неймовірну кількість смол.
Показать все Свернуть

Auto Super Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk #1 х Afgani Hash
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Особливості:
Під час цвітіння рослина густо покривається кристалами смоли
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
сильний, різкий, потужний, здатний проникати. Ефект надає вам і вашому тілу відчуття тривалого скам'яніння
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Super Skunk feminised Ganja Seeds

Auto Super Skunk feminised один з найпоширеніших представників автоквітучого канабісу. Присутність в генетиці автоквітучого сканку афганського коріння допомагає рослині виробляти неймовірну кількість смол. Найвідоміші сорти гашишу виготовляють саме з цього штаму канабісу.

Насіння конопель представленого сорту полюбили гровери по всій планеті. Особливо після його однозначних перемог на конкурсі «Кубок каннабіса». Кілька років батько Аuto Super Skunk feminised тримав «пояс переможця» різних виставок і чемпіонатів. Його невибагливість дозволяє вирощувати кущі при мінімальних витратах, а показники врожайності неймовірно високі для автоквіта.

Величезна світова популярність і прекрасні характеристики штаму дозволять виростити легенду канабісу навіть не підготовленому і починаючому гроверу. Якщо рослинник купує оригінальне насіння, то може бути абсолютно впевнений в тому, що заявлені виробником характеристики співпадуть з реаліями. Фемінізована автоквітуча версія Супер Сканк дозволить гроверу не морочитися в переходах з вегетативної стадії на цвітіння. Стрейн абсолютно не примхливий до освітлення і розмірів боксу. Зустрічалися гровери, які отримували прекрасні результати на 2-х 45 ватних лампах і з горщиком в 4-5 літрів. При цьому рослина гнулася і не перевищувала 30 сантиметрів у висоту, а урожай сягав 40 грам сухого продукту. Погодьтеся, що це дуже непоганий показник для автоквіта, який обмежений світловим потоком і розмірами боксу.

Саму назву сорту пов'язують з невеликим звіром скунсом, який в небезпечні для життя моменти бризкає в свого ворога струменем вкрай неприємної рідини, яка має дуже сильний запах. Гібрид хоч і має в своїх генах Афгані, але інший запах все-таки присутній. Це не означає, що аромат неприємний, навпаки дуже насичений, але в той же час ядерний і чимось нагадує фрукти. Як тільки ви доторкнетеся до рослини, вона відразу почне виділяти потужний і різкий аромат, який в мить пошириться по всьому приміщенню. З цієї причини рекомендується вирощувати кущ в приміщеннях з вентиляцією оснащеною вугільним фільтром або «глушилками».

Порада! Якщо не бажаєте, щоб запах сканку було чути сусідам, то постарайтеся звести до мінімуму дотик до квітучої рослини.

З насіння конопель даного сорту виростають низькі або середнього зросту кущі з вузлуватими і товстими стеблами, а також важкими гілками. Достиглі суцвіття мають яскраво зелене забарвлення. Автоквітучий фемінізований сканк квітне дуже швидко, перетворюючись в гарний і стійкий кущ, який всім своїм виглядом показує міць майбутнього врожаю, що містить рекордний для автоквітів рівень ТГК. Структура куща і форма листя показують вміст в генотипі 80-85% індіки.

Більшість автоквітучих фемінізованих сортів канабісу не переносять або піддаються критичному стресу при прищипуванні центральної коли, але Аuto Super Skunk feminised цього не боїться і дозволить гроверу контролювати свій розвиток будь-якими відомими способами. Прекрасні результати штам показує при вирощуванні технікою SCROG. На 1 квадратний метр приміщення можна зняти до 500 грам блискучих і ароматних шишок покритих липкою медовою смолою.

Довідка! Не поспішайте позбуватися від листя після манікюрінга свого куща. Рослина надзвичайно смоляниста і застосувавши відомі методики, можна зібрати смолу в чистому вигляді.

Повна байдужість до цвілі, невибагливість у вирощуванні і прекрасний урожай смачних шишок ставлять стрейн на п'єдестал кращих автоквітучих сортів канабісу.

Родовід Super Skunk

Auto Super Skunk feminised був виведений селекціонерами за допомогою схрещування легендарних сортів канабісу Skunk # 1 і Afgani Hash. Автоквітучий фемінізований сканк вважається одним з найнадійніших штамів конопель. Неймовірно простий у вирощуванні і не вимагає від гровера абсолютно ніяких добрив та стимуляторів росту.

Батьківська генетика дозволяє вирощувати сорт як на відкритому повітрі, так і в індорі.

Особливості вирощування конопель Super Skunk

Якщо створити для Аuto Super Skunk feminised оптимальні умови вирощування, то рослина нагородить гровера шикарним врожаєм. Коренева система у автоквітучого фемінізованого Сканку невелика, тому горщики від 5 до 10 літрів цілком згодяться. Обов'язково слід враховувати сильний запах при цвітінні. Гібрид за шкалою від 1 до 10 пахне на 11.

Сорт не потребує добрив, але не відмовиться від «чаю» з гуано кажанів.

Довідка! На просторах інтернету можна зустріти різні пропозиції з продажу гуано, але ціна дуже завищена. Спробуйте пошукати це чудове добриво в тих краях, де кажанів дуже багато, наприклад в Криму.

Вирощування конопель Super Skunk вдома

Auto Super Skunk feminised прекрасно себе почуває під лампами ЕСЛ потужністю від 100 ват. Якщо рослинник віддасть перевагу лампам високого тиску, то на рослині утворюються потужні і щільні шишки, а все листя покриється трихомами. Саме потужний світловий потік перетворює канабіс в засніжену ялинку.

Грунт для вирощування можна приготувати самому або придбати в квітковому магазині. Простежте, щоб кількість поживних мікроелементів в грунті не була занадто великою. Оптимальним вважається 180 (азот) х 180 (фосфор) х 180 (калій).

Якщо додати в землю вермикуліт, то коренева система буде розвиватися швидше, що дозволить рослині нарощувати масу шишок.

Вирощувати даний сорт досить просто. Рослина пробачає помилки гроверів і виростає могутнім і сильним кущем, незважаючи на переливи і недолік освітлення.

Вирощування конопель Super Skunk на вулиці

Спочатку сорт канабісу Аuto Super Skunk feminised створювався саме для вирощування в аутдорі, тому труднощів у гровера не виникне. Канабіс прекрасно росте на різних типах грунтів, але для розкриття всього потенціалу рослини потрібно приготувати поживний грунт.

Перед висадкою рекомендується переконатися, що місце ізольоване від очей випадкових перехожих. Аромат, що виділяється кущем в період цвітіння, буде чути на досить великій відстані.

Забезпечивши кущ регулярним поливом чистою водою, гровер може розраховувати на прекрасний урожай вже через 60-65 днів. Якщо можливість дарувати вологу рослині 2-3 рази в тиждень відсутня, то можна додати до субстрату гідрогель. Він знижує необхідність поливів і забезпечує запас води біля кореневої системи рослини.

Смакові якості і ефект конопель Super Skunk

Аромат Аuto Super Skunk feminised зачаровує своїми солодко-цитрусовими чарами і залишає приємний післясмак свого легендарного прабатька Skunk # 1. Високий вміст ТГК забезпечить потужний психоактивний ефект, який дарує неймовірне розслаблення і знімає всі ментальні і м'язові блоки. Auto Super Skunk feminised воістину седативний сорт канабісу. Після вживання хочеться розслабитися і відпустити всі думки, занурюючись в теплу і чарівну гавань спокою і споглядання.

Протягом багатьох років стрейн є визнаним в медичних колах. Гібрид вважається ефективним засобом для усунення різних типів болю, його призначають людям, які страждають на епілепсію і бронхіальну астму. Штам допомагає при відсутності апетиту після різних операцій. Періодичне вживання автоквітучого фемінізованого сорту Сканк дозволяє знизити тривожність, підвищити працездатність і бути в піднесеному життєвому тонусі.