Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03700
Елітне насіння конопель auto Super Silver Haze feminised були адаптовані для вирощування в індорі і у відкритому грунті. Кущі не бояться тренувань і підходять для техніки SCROG.
Показать все Свернуть

Auto Super Silver Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Super Silver Haze x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля тиші заспокоює нескінченні розумові потоки і допомагає зануритися в гавань умиротворення
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Super Silver Haze feminised Ganja Seeds

Автоквітучі фемінізовані насіння конопель Super Silver Haze - ще один автоквіт нашої колекції автоквітучих сортів від сідбанка Ganja Seeds. Гібрид характеризується поступливим характером та стійкістю до захворювань, в тому числі епідемії цвілі і гнилі. Сходи здивують стрімким зростанням і перетворюються в естетично прекрасні пухнасті кущі з нечисленними бічними відгалуженнями і товстенною центральною колою. Нечисленне листя дозволить світлу проникати до нижніх суцвітть, наповнюючи їх життєвою силою.

Життєвий цикл становить всього 60-70 днів від насіння. Під час цвітіння тугі і важкі бутони виділяють чарівний аромат благородного Haze з легким відтінком цитруса. Висота рослин рідко досягає 80-90 сантиметрів.

Родовід конопель Super Silver Haze

Насіння конопель auto Super Silver Haze feminised були виведені шляхом схрещування оригінальної материнської лінії Super Silver Haze з добірним Рудералісом. Сміттєва конопля наділила гібрид автоквітучими властивостями, імунітетом до захворювань і стійкістю до погодних примх. Рівень ТГК-17%.

Особливості вирощування конопель Super Silver Haze

Елітне насіння конопель auto Super Silver Haze feminised було адаптоване для вирощування в індорі та у відкритому грунті. На вулицю розсаду рекомендується висаджувати при усталеній нічній температурі + 10-12 градусів за Цельсієм.

Кущі не бояться тренувань і підходять для техніки SCROG. З одного квадратного метра можна зняти до 350-400 грамів сухих смолистих суцвіть або 40-100 грамів з куща. Підвищити врожайність допоможе помірне внесення добрив після 40-го дня життя рослини, а також висаджувати в об'ємні горщики від 10 літрів.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. У скромних гроубоксах і переобладнаних системних блоках можна використовувати лампи ЕСЛ 100-200 Ватт.

Смак і ефект конопель Super Silver Haze

Проліковані бутони наповнять простір благородним хейзовим ароматом, обрамленим легкою інтонацією стиглих цитрусів. М'який і тягучий дим з першої затяжки викличе бадьору хвилю ейфорії і пробудить творче мислення. Неймовірний зліт зміниться творчим "Стоуном". Умиротворення буде супроводжувати растамана протягом 2,5 годин.

Медичні властивості конопель Super Silver Haze

Лікувальні властивості екстрактів і суцвіть укладені в здатності швидко виводити з депресії і пригноблених станів розуму. Стрейн використовують як знеболюючий засіб при мігрені, а також в якості м'язового релаксанта. Стимулює апетит і відновлює сон.