Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1771
Для більшості гроверів, бажання купити насіння врожайної коноплі виглядає закономірним. Але в даному випадку ще має місце краса і міць дорослих рослин.
Показать все Свернуть

Auto Super Mazar feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Afghan, Skunk, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super Mazar x Afghan x Skunk
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, з типовим Стоуном і наступним розслабленням
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
70 грн.

Описание Auto Super Mazar feminised Ganja Seeds

Незадовго до появи цього гібрида, селекціонерам банку насіння GanjaSeeds вдалося вивести оригінальний Стрейн Супер Мазар, в генетичній лінії якого взяли участь легендарні батьки Afghan і Skunk. Додавання в раніше реалізований крос найчистішого Ruderalis Indica і дозволило створити автоквітучу фемінізовану версію названого вище сорту. Вона набагато стабільніше свого предка і навіть прощає можливі помилки гроверів в процесі вирощування.

Загальні характеристики конопель Super Mazar

Вам вже не потрібно ламати голову, як зробити авто фем насіння конопель. За вас це зробили брідери з GanjaSeeds і зробили це неймовірно професійно. Стрейн вийшов потужним за всіма параметрами. Не дивуйтеся, якщо ближче до харвесту на вашій присадибній ділянці замаячать двометрові величезні ялинки. В аутдорі рослини даного гібрида стабільно показують динамічне зростання вгору. На цвітіння кущам потрібно не більше шістдесяти днів, що для зазначених вище габаритів дуже короткий термін. Одна рослина може приносити до 250 грам шикарної марихуани. У перерахунку на квадратні метри, вийде до 600 грам. Але найбільший сюрприз вас чекає в кінці, після сушки. Суха речовина відрізняється низьким вмістом каннабідіода і зашкалює відсотком ТГК.

Вирощування конопель Super Mazar

Для більшості гроверів, бажання купити насіння врожайних конопель виглядає закономірним. Але в даному випадку ще має місце і краса та міць дорослих рослин. Естетичне задоволення ви будете отримувати постійно, з моменту прокльовування насіння і до довгоочікуваного харвесту. Кущ відразу викидає вгору значну центральну колу великого розміру. Від неї поступово формуються бічні гілки не менш значних габаритів. Шишки конопель покриваються такою кількістю трихом і смоли, що вкрай складно стриматися і не зробити пробу раніше харвесту.

Рослини ефективні не тільки в пріоритетному для штаму аутдорі. Вони прекрасно розвиваються в індорі. А з урахуванням стійкості на генетичному рівні до різних захворювань і комах, які шкодять, культивувати даний стрейн початківцям коноплярам буде в задоволення.

Медичне застосування конопель Super Mazar

Не медичний сорт марихуани «Супер Мазар», завдяки своєму домінуванню Indica, широко використовується, як засіб боротьби з нудотою і для поліпшення апетиту.

Аромат і ефект конопель Super Mazar

Поверх приємних верхніх фруктових тонів, аромат канабісу доповнюється легким землистим відтінком. Смак марихуани також крім індічної классики насичений землистим післясмаком. Ефект звично потужний, з типовим Стоуном і наступним розслабленням.