Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03712
Рослини спокійно переносять всілякі тренування, загинання і не стресують при прищипуванні верхівки. Якщо садівник використовує високоживильний грунт для вирощування автоквітів, то добрива вносити не обов'язково.
Показать все Свернуть

Auto Super Lemon Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lemon Haze x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
починається з яскравої і шаленої хвилі ейфорії, яка будить творче мислення і позитивний погляд на світ
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Super Lemon Haze feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Super Lemon Haze - один з найзагадковіших і ароматних стрейнів колекції сідбанка Ganja seeds. Кущі наповнюють лимонними пахощами все приміщення вже на третьому тижні життя. Невисокий зріст і невибагливість до умов культивації роблять штам найбільш підходящим для садівників-початківців. Сходи стрімко перетворюються в шикарні невисокі кущики з численним насичено зеленим листям. Шишки важкі і тугі. До кінця цвітіння кущ покривається рясним шаром бурштинових трихом.

Трім після манікюрінга рекомендується висушити і пролікувати також як і шишки. Він стане відмінним наповнювачем для Джоінт, бо не викликає подразнення при палінні.

Висота кущів рідко перевищує 80 сантиметрів, що дозволяє любителям "прихованого грову" маскувати свою плантацію у високій траві. Життєвий цикл становить 65-70 днів від насіння.

Родовід конопель Super Lemon Haze

Насіння конопель auto Super Lemon Haze feminised були отримані селекціонерами шляхом схрещування оригінального клону Лимонний Хейз із добірним мексиканським рудералісом. Ruderalis подарував гібриду імунітет до різних захворювань і здатність зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. У крові стрейну міститься 30% індіки, 50% сатіви і 20% Ruderalis. Рівень ТГК 16-18%.

Особливості вирощування конопель Super Lemon Haze

Адаптовані до умов відкритого і закритого грунту, насіння конопель цього сорту мають високий відсоток схожості за умови правильного пророщування. Урожайність з одного квадратного метра при техніці SCROG становить 350-400 грам або 40-80 грам з куща.

Рослини спокійно переносять всілякі тренування, загинання і не стресують при прищипуванні верхівки. Якщо садівник використовує високоживильний грунт для вирощування автоквітів, то добрива вносити не обов'язково. В субстраті досить харчування для короткого життя кущів.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. У скромних боксах можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи 100-150 Ватт.

Смак і ефект конопель Super Lemon Haze

Ароматні сухі бутони наповнять дивним цитрусовим ароматом все приміщення, в якому були надламані і подрібнені. У композиції виразно відчувається лайм, лимон і трохи приправ. Насичений маслами дим залишає фенхельний післясмак з ледь відчутною часткою анісу і кропу. Ефект починається з яскравої і шаленої хвилі ейфорії, яка будить творче мислення і позитивний погляд на світ. Думки залишаються в ясності, а розум не затуманюється. Через годину після куріння растамана чекає плавне занурення в гавань спокою і повного релаксу.

Медичні властивості конопель Super Lemon Haze

Терапевтичний потенціал екстрактів і сухих суцвіть дозволяє застосовувати їх для лікування глаукоми, хвороби Альцгеймера, цукрового діабету та розсіяного склерозу. Відмінно стимулює апетит і відновлює сон. Застосовується як знеболюючий засіб і антидепресант.

У магазині можна купити насіння конопель в фірмових упаковках, які забезпечують збереження насіння під час транспортування.