Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1769
Насіння фем конопель автоквітучого Super Bud порівняно швидко проходить весь життєвий цикл до збору врожаю, тривалість якого становить близько дев'яти тижнів. Сорт добре підходить для першого грову в своєму житті, а також цікавий досвідченим коноплярам.
Показать все Свернуть

Auto Super Bud feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Big Bud x Skunk
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
формується одна велика, щільна, центральна кола
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
індічний, що дарує розслаблення усьому тілу, але продовжує тримати мозок у тонусі, присутність сатіви дає про себе знати
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Super Bud feminised Ganja Seeds

Схрещування двох видатних генетичних ліній (Big Bud і Skunk) - основа появи на світ абсолютно нового гібрида з прекрасними характеристиками. Називається він Auto Super Bud Fem і для банку насіння Ganja Seeds даний продукт став ще одним видатним досягненням в області брідинга.

Загальні характеристики конопель Super Bud

Насіння фем конопель автоквітучого Super Bud порівняно швидко проходить весь життєвий цикл до збору врожаю, тривалість якого становить близько дев'яти тижнів. При цьому на цвітіння необхідно близько п'ятдесяти днів. Однак не поспішайте повністю орієнтуватися на календар, адже пік дозрівання має прямий зв'язок з датами посівної. Рослини не набирають велику висоту (40-80 сантиметрів), роблячи привабливим не тільки аутдор, але й індор, як метод вирощування. Незважаючи на компактні розміри, гровінг у відкритому грунті подарує по сезону до 80 грам чудового канабісу з однієї рослини або до 600 грам з квадратного метра в умовах індора. Частка ТГК в сухій речовині порівняно висока (не менше 18%), а КБД на середньому рівні, в районі 0,5-0,7%.

Вирощування конопель Super Bud

Перш ніж висаджувати насіння в грунт, подбайте про його якісний хімічний склад і стабільний рівень вологості без перегинів в одну або іншу сторону. Підвищена вологість провокує середовище на зародження цвілі і ураження грибковими захворюваннями. Лампи для вирощування конопель в індорі не варто вибирати дуже потужні. Стандартних 600W має вистачити цілком. В процесі гровінга шишки конопель будуть наливатися смолою. Особливо це стосується центральної коли, що виділяється своєю міццю і великою кількістю суцвіть.

Сорт добре підходить для першого грову, а також цікавий досвідченим коноплярам за можливість не тільки отримати якісну марихуану, а й реалізувати пару експериментальних ідей, без загрози завдати шкоду зібраній в кінці сезону сухій масі. Запах у суцвіть не дуже інтенсивний і установка фільтрів не завжди обгрунтована. Культивувати штам можна з успіхом будь-якою методикою, до якої у вас лежить душа.

Медичне застосування конопель Super Bud

Навіть дивно, що ця марихуана не числиться в списку лікарських. Адже з її допомогою можна прекрасно нівелювати нудоту, позбавити від больових відчуттів і просто зробити загальний настрій виключно позитивним.

Аромат і ефект конопель Super Bud

Фруктовий букет фігурує з моменту появи перших суцвіть у рослин і продовжує розкриватися новими фарбами аж до харвесту. У сухій речовині до фруктів додається тонкий аромат прянощів. Смак диму солодкуватий. Ефект канабісу індічний, що дарує розслаблення усьому тілу, але продовжує тримати мозок у тонусі, присутність сатіви дає про себе знати.