Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03519
Стрейн однаково себе почуває комфортно на відкритому повітрі і в закритому приміщенні, так як для його розвитку не потрібні спеціальні кліматичні умови.
Показать все Свернуть

Auto Super Bud feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super Bud x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і тривалий, огортає розум і тіло ніжною хвилею релаксу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
500 грн.

Описание Auto Super Bud feminised Green House Seeds

Успіх фемінізованому насінню коноплі принесла невибагливість рослин в процесі культивації і щедра врожайність. У створенні високих характеристик штаму брали участь Super Bud x Ruderalis. Висока якість сходів справляє враження навіть на творців цього сорту канабісу.

Загальні характеристики конопель Super Bud

Всього дев'ять тижнів необхідно ніжним паросткам для досягнення здорової зрілості з очікуваним рясним врожаєм. За цей час вони набувають форму кремезних кущів, захоплюють своїм виглядом навіть суворих експертів. Рослина невеликого розміру 60-70 см здатна призвести до 600 грамів суцвіть на квадратному метрі в індорі і 70-80 грамів з куща в умовах аутдору.

Стрейн однаково комфортно себе почуває на відкритому повітрі і в закритому приміщенні, так як для його розвитку не потрібні спеціальні кліматичні умови. Досить +10 °C для зростання і дозрівання шишок. Що неодмінно вимагає невибаглива рослина з невеликими міжвузлями - це своєчасний манікюрінг, що дозволяє світловим променям потрапляти до віддалених суцвітть. Тим більше, проріджування сприяє поліпшенню вентиляції всередині куща.

Вирощування конопель Super Bud

Вирощувати auto Super Bud feminised легко і приємно. Причому завдяки невибагливості він цілком під силу початківцю гроверу. Помірний полив, добавка професійних добрив, хороші умови і освітленість впевнено доведуть рослину до кульмінаційної фази щедрою врожайності приємно-важких тугих суцвіть, покритих шаром якісної смоли. А застосування прогресивного методу SCRoG дозволить зібрати максимально можливу кількість шишок.

Медичне застосування конопель Super Bud

Компоненти гібридизації штаму заслужили повагу медиків і хворих людей стійкою седативною ефективністю, особливо при симптомі безсоння і поганого апетиту, викликаному вживанням сильнодіючих препаратів. Також ліки на основі цього сорту швидко знімають больові прояви і судоми.

Аромат, смак і ефект конопель Super Bud

Його вплив носить потужний і тривалий характер, огортає розум і тіло ніжною хвилею релаксу, дарує глибокий душевний спокій і приємну розслабленість.