Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1900
Під час формування суцвіть, у куща з'являється злегка цитрусовий аромат, а чим ближче до піку зрілості, тим шишки конопель починають поширювати більш складний букет.
Показать все Свернуть

Auto Sugar GOM feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Brazil
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto AK x Brazilian
Тип:
Sativa / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний і рівний, надаючи максимум впливу безпосередньо на мозок, активізує творче мислення і уяву
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Sugar GOM feminised Ganja Seeds

Історія автоквітучого гібрида auto Sugar GOM feminised бере свій початок з проведення багаторазового схрещування потужних стрейнів канабісу auto AK і Brazilian. Сатівна домінанта зумовила властивості нового штаму і брідери GanjaSeeds виконали відмінну роботу щодо його вдосконалення. На продаж нового насіння конопель, Україна відреагувала з цікавістю. Коноплярі з різних куточків країни з задоволенням продовжують замовляти посівний матеріал від сезону до сезону. Причин тому декілька і про них можна прочитати далі.

Загальні характеристики конопель Sugar GOM

Приблизно два місяці терпіння і праці знадобиться гроверу для збору довгоочікуваного врожаю. Якщо ви проявите більшу витримку, то рослини віддячать вам за очікування високоякісної марихуаною з відмінною часткою фітоканнабіноідів. Зокрема, частка ТГК і КБД дозволить пишатися власною майстерністю гровінга. Вам не потрібно винаходити велосипед і шукати відповіді на запитання, як зробити авто фем насіння конопель. Воно вже перед вами. Висота дорослих рослин здатна досягати позначки в 120 сантиметрів і при сприятливих умовах один кущ даного гібрида дає до 100 грам добірного канабісу, готового подарувати вам чудовий настрій.

Вирощування конопель Sugar GOM

Цікаво, що при всьому домінуванні Sativa в фенотипі гібрида, зовнішність у рослин швидше індічна. У процесі цвітіння, шишки що формуються не виділяють занадто інтенсивний запах, що є дуже хорошим фактором для тих, хто хоче приховати своїх вихованців від сторонніх очей. Культивація штаму однаково успішна як в закритих умовах, так і відкритому грунті. Навіть на підвіконні в окремому горщику у вас неодмінно буде свій унікальний харвест.

Під час формування суцвіть, у куща з'являється злегка цитрусовий аромат, а чим ближче до піку зрілості, тим шишки конопель починають поширювати більш складний букет. У плані догляду, стрейн не пред'являє особливих вимог. Все, що від вас вимагається: своєчасне підживлення добривами і регулярний полив. Світловий режим взагалі непринциповий, адже перед вами найчистіший автофем. Дорослі особини відрізняються великою кількістю гілок з невеликою масою листя, а шишки покриваються кристалами, які дуже схожі на цукор. До речі, звідси і така назва у сорту.

Медичне застосування конопель Sugar GOM

Для марихуани, яка не вважається медичною, у Auto Sugar GOM Feminised дуже непоганий список недуг, при яких її використання буде ефективним: депресія, мігрень, м'язові спазми, нудота і втрата апетиту.

Аромат і ефект конопель Sugar GOM

Спочатку коноплі виділяє чистий цитрусовий аромат, але в міру дозрівання, у суцвіть букет запахів стає яскравішим, додаючи нотки кавових зерен, розпечених горіхів і мускусу. У смаку це менш виражено, але якщо ви гурман, то, звичайно зафіксуєте все перераховане. Ефект у канабісу сильний і рівний, надаючи максимум впливу безпосередньо на мозок, активізує творче мислення і уяву.