Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06700
​Перед вами насіння конопель гібрида третього покоління, отримане в результаті тривалого селекційного процесу, в основі якого брідери використовували оригінальний сорт канабісу Critical Mass.
Показать все Свернуть

Auto + Speed feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto Critical Mass x Auto Speed Devil #2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Спочатку ейфорійне піднесення, після плавний спуск в стан повної відчуженості, гармонії і умиротворення
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
50 грн.

Описание Auto + Speed feminised Ganja Seeds

Перед вами насіння конопель гібрида третього покоління, отримане в результаті тривалого селекційного процесу, в основі якого брідери використовували оригінальний сорт канабісу Critical Mass. Підсумковий автофем відрізняється відносною компактністю при непоганих показниках врожайності і стрімким дозріванням. Придбати «горіхи» даного стрейна зручно і легко можна в нашому інтернет-магазині.

Загальні характеристики конопель Auto + Speed

У генотипі культури присутні всі три підвиди конопляної рослини. Причому Cannabis indica і sativa пропорційно практично рівні, і тільки ruderalis займає всього 3%. Він необхідний для підвищення витривалості cтрейна і здатності автоматично цвісти в будь-яких умовах. Між прокльовуванняv сємки і харвестом часовий проміжок становить мінімальні сім тижнів. В індорі кількість зібраних бошек досягає півкіло, а у відкритому грунті до 150 грам з куща. Частка тетрагідроканнабінола в сухій речовині становить 15-20%, що за мірками автіків вражає і надихає.

Вирощування коноплі Auto + Speed

З культивуванням навіть у початківців гроверів не повинно виникнути труднощів. Гранична висота зрілого куща рідко перевищує метрову позначку, тому гровінг ідеально підходить прихильникам індора або «партизанського» аутдору. Стандартна для автіків агротехніка дозволить без значних зусиль зібрати бажані ароматні шишки в чималій кількості.

Медичне застосування коноплі Auto + Speed

Марихуана в лікувальних цілях на сьогодні приносить не так багато користі, наскільки у неї фактичний потенціал. Ганджа і її олії добре тонізують, покращують апетит, знімають стрес, запобігають депресії, апатії, нападам тривожності. Для лікування 0,7% каннабідіола все ж недостатньо.

Смак і ефект коноплі + Speed

 

Вкусоароматика трави солодко-фруктова з нотками мускусу, благородного сиру. Впливає на курця спочатку підбадьорливо, енергійно, поступово вводячи в розслаблений стан, що змінюється глибоким приємним сном.