Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1768
Якщо ви хочете купити врожайне насіння конопель, то Аuto Sour Diesel feminised саме ваш варіант. Єдиною умовою є необхідність висадки посівного матеріалу не пізніше квітня.
Показать все Свернуть

Auto Sour Diesel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sour Diesel x Lowryder2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дозволить вам генерувати неймовірні творчі ідеї і прагнення їх реалізувати якомога швидше. Легкість стану і розширення уяви гарантовані.
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Auto Sour Diesel feminised Ganja Seeds

Банк насіння Ganja Seeds продовжує нас радувати цікавими генетичними рішеннями, представляючи крос хітових сортів Sour Diesel і Lowryder2, який отримав назву Аuto Sour Diesel feminised. У ньому переплелися сатіва і індіка, а конопля бур'яниста Ruderalis використовувалася для стабілізації стрейна і отримання бажаного автоквіта. В цілому, вийшов дуже цікавий гібрид з привабливими характеристиками.

Загальні характеристики конопель Sour Diesel

Всього сім-дев'ять тижнів цвітіння і десять тижнів до збору врожаю, з моменту висадки в грунт - такі ключові параметри культивації сорту. Кислий Дизель унікальний в своєму роді. Адже за порівняно короткий термін дозрівання він виробляє марихуану з високим вмістом тетрагідроканнабінолу (близько 23%) і вкрай низьким КБД. Проте, зазначеного періоду досягнення піку зрілості рослинам вистачає для інтенсивного росту з висотою до 120 сантиметрів. Кущі добре розвиваються і врожайність для такої посередньої висоти дорослої особини дуже гідна - не менше 600 грам з квадратного метра експлуатованої площі.

Вирощування конопель Sour Diesel

Якщо ви хочете купити врожайне насіння конопель, то Аuto Sour Diesel feminised саме ваш варіант. Єдиною умовою є необхідність висадки посівного матеріалу не пізніше квітня. Таким чином, рослини успішно пройдуть всі стадії розвитку своєчасно. Описані умови підійдуть для жителів регіонів, де тривалість літа можна назвати середньою. Сорт буде цікавий, як гроверам-новачкам, так і тим, у кого вже є непоганий практичний досвід в цій області. Щодо методів вирощування обмежень немає, але в аутдорі культивування буде однозначно врожайнішим і ефективнішим. Шишки конопель в період цвітіння виділяють малопримітний аромат, що для коноплярів завжди буде додатковим плюсом.

Медичне застосування конопель Sour Diesel

Потужна частка ТГК в канабісі, дає шанс в протистоянні стресовим ситуаціям і депресії, нападам паніки і тривожним станам. Відмінний анестетик і засіб для стимуляції апетиту.

Аромат і ефект конопель Sour Diesel

В ароматі чітко простежується генетика дизельного палива і присутність сканку. Доповнюють букет відтінки цитруса і дерева. У процесі куріння ви більше почуєте спеції з гірськими травами. Смачна і бадьора марихуана Кислий Дизель дозволить вам генерувати неймовірні творчі ідеї і прагнення їх реалізувати якомога швидше. Легкість стану і розширення уяви гарантовані.