Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1366
Гібрид Аuto Snow Ryder regular чудово проявить себе під час дебютного грову. Невеликі помилки новачка, допущені в період догляду за кущем, не зможуть вплинути на результат.
Показать все Свернуть

Auto Snow Ryder regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Unknown Hybrid
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
рослина виробляє великі, вкриті кристалами шишки
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
кам'яніючий вплив на організм наступає поступово, дозволяючи спокійно дістатися до дивана
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Snow Ryder regular Ganja Seeds

Для отримання нового автоквітучого регулярного сорту брідери сідбанка Ganja Seeds схрестили кращі лендрейси індіка і сатіва. Підсумок їх кропіткої праці припав до смаку величезній кількості гроверів, які кожен сезон прагнуть купити якісне насіння конопель.

Загальні характеристики конопель Snow Ryder

Канабіс повністю відцвітає за 8-9,5 тижнів, при цьому шокуючи масивним урожаєм. Одна рослина здатна порадувати 140-170 грамами висококласного продукту з високим рівнем ТГК в смолі. Іскристі трихоми буквально обліплюють шишки, нагадуючи білий сніг. Висота рослин варіюється від 90 до 125 сантиметрів, в залежності від умов.

Вирощування конопель Snow Ryder

Гібрид Аuto Snow Ryder regular чудово проявить себе під час дебютного грову. Невеликі помилки новачка, допущені в період догляду за кущем, не зможуть вплинути на результат. Штам однаково підходить для відкритого грунту, гроубокса і теплиці. Застосувавши техніку «Екран зелені» або «SCROG» конопляр в кілька разів збільшить продуктивність. Розкрити весь потенціал конопель допоможе горщик від 10 літрів, а також освітлення лампою ДНаТ потужністю від 200 ват.

Медичне застосування конопель Snow Ryder

Лікувальні властивості стрейна, не дивлячись на те, що не визнані медициною, широко використовуються людьми з різними недугами. Марихуана прекрасно усуває головний біль, безсоння, панічні атаки, стрес і депресію.

Смак і ефект конопель Snow Ryder

У ароматичному букеті гібрида простежуються цитрусово-пряні відтінки, які переплітаються з ледь вловимими землистими нотами. Після першої затяжки не варто поспішати повторювати напас. Кам'яніючий вплив на організм наступає поступово, дозволяючи спокійно дістатися до дивана.