Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07064
З моменту виведення штаму селекціонерами сідбанка GanjaSeeds, посівмат користується особливим попитом і кількість заявок на придбання від коноплярів виключно зростає.
Показать все Свернуть

Auto Snow Queen feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Snowqueen x Lowryder F1 x Krome White Triangle
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
піднімає настрій, ейфорія
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Snow Queen feminised Ganja Seeds

Сорт канабісу з назвою «Снігова Королева» апріорі не може бути неуспішним. З моменту виведення штаму селекціонерами сідбанка GanjaSeeds, посівмат користується особливим попитом і кількість заявок на придбання від коноплярів виключно зростає. Дивовижна за красою культура з'явилася в результаті складного кросу гібрида першого покоління Lowryder з чудовим Krome White Triangle і оригінальною фотоперіодною версією Snow Queen. Крім неповторної зовнішності, автофем відрізняє розкішна вкусоароматика і велика кількість смоли на дозрілих суцвіттях. Купити насіння конопель даного стрейна пропонує наш інтернет-магазин.

Загальні характеристики конопель Snow Queen

Генну основу рослин становить сатіва, що злегка збільшує фазу цвітіння, яка триває близько восьми-дев'яти тижнів. Очікування сповна виправдається вражаючою врожайністю, а головне, відмінною якістю стаффа. З урахуванням високого вмісту тетрагідроканнабінолу, ідеального балансу канабіноїдів в цілому, штам по праву вважається забійним.

Вирощування конопель Snow Queen

Растіхи позитивно реагують на задіяння гровером ефективних методів тренування, агресивної форми культивування. Для закритих просторів вкрай важлива установка вугільного фільтра у вентиляційну систему, адже на цвітінні бутони виділяють досить інтенсивний солодкуватий аромат. До піку зрілості верхні листочки покриваються білим інеєм апетитного шару кристалів ТГК. Ці самі мікрокристалики забезпечать надалі запаморочливу дію при вживанні.

Медичне застосування конопель Snow Queen

Практичним шляхом доведено, що марихуана в лікувальних цілях дієва для зниження нудоти, блювотних позивів. Ганджа і її екстракти сприяють підняттю загального життєвого тонусу, зниженню больових відчуттів.

Смак і ефект конопель Snow Queen

Однозначно приємний і загадковий запах коноплі виражений фруктовим букетом з виразним солодким присмаком диму. Впливає на курця підбадьорливо, ейфорія змінюється дивовижною працездатністю, творчими поривами. Трава веселить і налаштовує виключно на позитивний лад.