Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03765
Під час цвітіння рослини виділяють легкий аромат з інтонаціями землистої і вологої деревини. Потужний запах Сканку в цій версії гібрида зведений до мінімуму, що дає можливість заощадити на установці вентиляції та вугільного фільтра.
Показать все Свернуть

Auto Skunk Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk x Haze
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує огортаючий диванний "Стоун" - ефект з приємними теплими хвилями щастя і достатку
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Skunk Haze feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Skunk Haze - чудовий гібрид від селекціонерів сідбанка Ganja seeds. Рослини формують шикарний невисокий, але пухнастий кущ, який до кінця цвітіння покривається мільйонами блискучих трихом. Підприємливий садівник зможе виготовити висококласний гашиш з трима або побалувати себе скатаними смаколиками під час манікюру.

Стрейн відрізняється невибагливістю і поступливим характером. Не стресує при загинанні і підрізуванні верхівки, сприймає будь-які добрива і ідеально підходить для початківця гровера в якості першого досвіду.

Під час цвітіння рослини виділяють легкий аромат з інтонаціями землистої і вологої деревини. Потужний запах Сканк в цій версії гібрида зведений до мінімуму, що дає можливість заощадити на установці вентиляції та вугільного фільтра.

Родовід конопель Skunk Haze

У генному коктейлі сорту змішана легендарна світова генетика, родом з 70-х. Насіння коноплі було отримане шляхом схрещування оригінальних клонів Skunk і Haze. Для додавання автоквітучих властивостей до "крові" сорту був доданий Рудераліс, який нагородив культуру високим імунітетом і невибагливістю. Рівень ТГК становить 10-14%.

Особливості вирощування конопель Skunk Haze

Автоквітучий фемінізований Skunk Haze спочатку виводився для задоволення попиту любителів індорних сортів, проте вирощений на вулиці, продемонстрував відмінні результати, тому ми рекомендуємо його і для цінителів аутодорних культур. Насіння коноплі має високий відсоток схожості за умови правильного пророщування.

Висадка розсади здійснюється при сталій нічній температурі + 10-12 градусів за Цельсієм. Автоквіти дають можливість коноплярів знімати до трьох врожаїв за сезон. Досить висадити першу хвилю в травні, другу в червні, а третю в серпні і на всю зиму запастися ароматної шишкою.

Рекомендоване освітлення: 150-400 Ватт Днат або 100-200 ЕСЛ для скромних боксів і системних блоків. Штам повністю визріває за 10 тижнів.

Смак і ефект конопель Skunk Haze

Класичні Хейзові нотки, обрамлені лимонними інтонаціями і запахом вологого соснового лісу, наповнять приміщення, в якому буде подрібнена суха і пролікована шишка. Смолистий дим залишить благородний післясмак і подарує огортаючий диванний "Стоун"- ефект з приємними теплими хвилями щастя і достатку.

Медичні властивості конопель Skunk Haze

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати суцвіття і екстракти для лікування глаукоми, безсоння і розсіяного склерозу. Сорт добре знімає похмільний синдром і заспокоює нерви. Рекомендований для денного і вечірнього застосування.

У магазині можна купити насіння конопель у фірмових упаковках, які заважають пошкодженням під час транспортування.