Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1765
Багаторічний досвід гровінга дозволить вам реалізувати весь потенціал рослин, але й новачки не будуть обділені щедрим урожаєм, при дотриманні мінімальних вимог по догляду за культурою.
Показать все Свернуть

Auto Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk #1
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
накриває з першої затяжки і б'є удар за ударом
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Skunk feminised Ganja Seeds

Перед вами справжня легенда селективної генетики зі світу комерційних сортів конопель. Гібрид Аuto Skunk feminised став одним з перших в історії штамів, які отримали стабілізацію поруч із одночасним поєднанням фенотипів indica і sativa. На думку експертів банку насіння Ganja Seeds, сорт успішно культивується протягом трьох десятиліть, якщо не більше. І взагалі, важливо сказати, що народження даного гібрида стало визначальним у подальшому розвитку генетичних досліджень брідерів по всьому світу. Доречне тут питання варто чи не варто купити насіння сортових конопель з такою дивовижною історією? Мабуть, навіть роздумувати буде зайвим.

Загальні характеристики конопель Skunk

Фемінізоване насіння конопель «Сканк» швидко прокльовується і набирає зелену масу протягом декількох тижнів. Для цвітіння рослинам необхідно не більше ніж шістдесят днів. Пік зрілості визначити легко візуально і без календарних підрахунків. Тим більше, що брідери вважають за краще не вказувати навіть приблизні терміни остаточного дозрівання, через прямий зв'язок зі строками висаджування посівного матеріалу і методом вирощування. З квадратного метра посівної території ви зберете не менше 300 грам шикарного сканку з приголомшливою часткою ТГК і запаморочливим ефектом.

Вирощування конопель Skunk

Багаторічний досвід гровінга дозволить вам реалізувати весь потенціал рослин, але й новачки не будуть обділені щедрим урожаєм, при дотриманні мінімальних вимог по догляду за культурою. Незважаючи на значну висоту, кущі можуть розташовуватися щільно через незначну кількість бічних гілок. Гібрид полюбляє теплий клімат і вважається по-справжньому літнім. Ідеальною середньою температурою буде близько +25 градусів за Цельсієм. Для оптимального грову краще заздалегідь прорахувати за календарем процес культивації, щоб цвітіння проходило в самі насичені сонячні дні перших двох літніх місяців. Для орієнтиру беріть приблизно місяць терміну між появою паростків і початком цвітіння. Все вище описане орієнтоване на аутдор, адже сорт вважається більше вуличним. Хоча і в індорі результати будуть вражаючими.

Медичне застосування конопель Skunk

Медицина ефективно використовує марихуану як профілактичний засіб при депресіях і панічних атаках. Канабіс відмінно зміцнює сон і стимулює апетит.

Аромат і ефект конопель Skunk

Цей солодкувато-пряний аромат і смак важко сплутати з будь-яким іншим. Один раз спробувавши Аuto Skunk feminised, ви не забудете його п'янкий запах. Вас накриває з першої затяжки і б'є удар за ударом, після кожного наступного напасу.