Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12395
Auto Skaar feminised є одним з найбільш високих автоквітів, які формують масивні і важкі шишки, повністю посипані трихоми. Смолистість шишок неодмінно перевершить всі очікування коноплярів.
Показать все Свернуть

Auto Skaar feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Big Devil #2 x Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
Значний розмір, міцні і довгі бічні гілки вимагають великого простору
Для новаків:
так
Ефект:
Потужний, ейфорія, позитив, піднімає життєвий тонус
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Auto Skaar feminised GanjaVIP Seeds

Auto Skaar feminised класичний стрейн конопель. Рослина утворює численні бічні гілки і витягується до 175-180 сантиметрів у висоту. Вирощуючи цей сорт в умовах індору, гроверу необхідно подбати про просторий і добре обладнанй бокс.

Auto Skaar feminised є одним з найбільш високих автоквітів, які формують масивні і важкі шишки, повністю посипані трихоми. Смолистість "голів" неодмінно перевершить всі очікування коноплярів. Незважаючи на високий зріст, цей сорт не вимагає установки додаткового освітлення. Для вирощування автофемінізованого штаму Skaar цілком вистачить одного потужного джерела світла. Чи не густе листя, властиве для сатівних сортів канабісу, дозволить світлу потрапляти навіть до низько розташованих суцвітть.

Правильний догляд і своєчасне підгодовування дозволить починаючому конопляру зняти близько 190-220 грам вишуканих щільних шишок. У разі, якщо гровер не має можливості надати рослині повну свободу зростання, то йому рекомендується застосувати техніку "екран зелені" або прищипування. Auto Skaar feminised не проявляє гострих реакцій на стрес, тому будь-яке тренування посприяє одержанню відмінного врожаю.

До початку харвесту майже не залишиться листя, що спростить процедуру збору врожаю, а манікюрінг може і зовсім не знадобиться.

Родовід конопель Skaar

Безліч сортів рудераліса були розглянуті в якості складової частини генетичної основи стрейна. Вибравши найкращу "дичку" з кращих, її схрестили зі штамом Big Devil # 2 і легендарним Jack Herer. Підсумком такого генетичного союзу вийшов стабільний стрейн, якому не страшні інфекції, цвіль і інші види грибків. Штам відмінно справляється з перепадами температур, тому насіння auto Skaar feminised можна висаджувати в грунт на самому початку сезону.

Особливості вирощування конопель Skaar

Культивація Skaar не викличе труднощів навіть у початківця. Чудові характеристики суміші сатівних і індічних генів, дозволяють конопляру без будь-яких проблем отримати хороший врожай.

Auto Skaar feminised не поступається за своїми показниками продуктивності регулярним фотоперіодним сортам і являє собою чудову альтернативу для тих, хто має намір за короткі терміни отримати великий і потужний урожай.

Ефекти і смак конопель Skaar

Сорт має м'який аромат і солодко-фруктовий присмак. Буквально з перших хвилин після першої затяжки настає приємний "хай", на зміну якому не приходить розслабляючий "стоун".

Рівень ТГК в 18-20% дозволяє активно хапати розумові потоки і направляти їх у потрібне русло. За час тривалого ефекту можна споглядати всілякі емоційні фарби. По всьому тілу можна спостерігати рух позитивних вібрацій і чистих енергій, поступово мінливих на спокій і умиротворення. Повністю розслабивши всі м'язи і енергетичні затиски, Skaar дозволить організму вдихнути новий заряд сил і наповнить його щастям і повної задоволеністю життям.