Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07085
Адже в його генетичній історії присутній перший в історії коноплярства автоквіт і культовий нащадок легендарної афганки (уточнимо - Lowryder # 1 і Mazari).
Показать все Свернуть

Auto Sin Tra Bajo feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Mazari x Lowryder #1
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий, стоун
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Auto Sin Tra Bajo feminised Ganja Seeds

Незважаючи на забавний переклад назви сорту марихуани з іспанської (безробітний), даний гібрид є виключно робочим, ефективним. Адже в його генетичній історії присутній перший в історії коноплярства автоквіт і культовий нащадок легендарної афганки (уточнимо - Lowryder # 1 і Mazari). Гідні предки - гідна спадщина. Auto Sin Tra Bajo feminised володіє неймовірно компактними габаритами, приголомшливою смакоароматичною палітрою і неповторним психоделічним впливом. Замовити насіння конопель даного автофема легко в нашому інтернет-магазині. Доступність ціни, конфіденційність, комфортне обслуговування в наявності!

Загальні характеристики конопель Sin Tra Bajo

Генотип культури включає виключно індічний початок, відразу пояснюючи досвідченим гроверам особливості штаму. Стрімке дозрівання за сім-дев'ять тижнів з потрапляння сємки в родючий субстрат дозволить растіхам досягти своєї граничної висоти близько півметра, з можливістю зібрати на одному квадратному метрі індора 400-600 грам відмінного стаффа. У аутдорі збори приблизно в десять разів скромніші, однак з одного кущика, а не в перерахунку на посівну площу. Середньозважений показник тетрагідроканнабінолу в сухій речовині коливається в межах 15-17%, що ніяк не зменшує підсумкову психоделіку бошек.

Вирощування конопель Sin Tra Bajo

Неймовірна легкість культивації - однозначна перевага автофема, що робить його доступним для освоєння коноплярів будь-якого ступеня підготовки (навіть нульового). Важливо не допускати переливів, перегодовування, дотримуючись основ агротехніки. Більшість зроблених помилок, растішки пробачать, обдаровуючи приголомшливим харвестом. Для автоквітів світловий режим непринциповий, адже перехід в фазу цвітіння у них здійснюється повністю автоматично.

Медичне застосування конопель Sin Tra Bajo

Індіка, низька частка каннабідіола визначили вузьку специфіку використання конопляних екстрактів і сухого продукту - зниження нудоти, зміцнення апетиту, позбавлення від безсоння. Ганджа непогано знижує м'язові спазми, головний біль, мігрені.

Смак і ефект конопель Sin Tra Bajo

Запах канабісу оригінальний, що поєднує відтінки ірису з ароматом вологої землі. Курець відразу занурюється у всесвіт релаксу, що супроводжується стоуном і бажанням споглядання.