Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06651
Насіння конопель високоякісного штаму Sweet Afgani Delicious утворюють рослини, які відрізняються щільними суцвіттями з великим змістом липких ароматних трихом.
Показать все Свернуть

Auto S.A.D. (Sweet Afgani Delicious) feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sweet Afgani Delicious
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релакс, тривалий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto S.A.D. (Sweet Afgani Delicious) feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель auto S.A.D. (Sweet Afgani Delicious) входить до списку найбільш врожайних автоквітучих сортів. Насіння конопель цього високоякісного штаму утворюють рослини, які відрізняються щільними суцвіттями з великим вмістом липких ароматних трихом. Смола багата на тетрагідроканнабінол, який досягає 18%, при цьому показник КБД дорівнює 1,4%. Продуктивність гібрида в сприятливому середовищі показова. У закритому приміщенні гровер може отримати близько 400-500 г з площі в один квадратний метр, а при вирощуванні на відкритому повітрі 40-100 грам шишок з куща.

Походження конопель S.A.D.

У генотипі стрейна чільну позицію займає індіка 86%, на частку сатіви відведено всього 10,9%, а рудераліс 3,1%. Представлений сорт 3-го покоління Auto S.A.D. (Sweet Afgani Delicious) - це результат схрещування кращих автоквітучих штамів 2-го покоління Sweet Afgani Delicious.

Вирощування конопель S.A.D.

Найбільш успішно культивація гібрида проводиться в Indoor і Outdoor. Невеликий розмір канабісу дозволяє ретельно заховати галявину в природному середовищі, а також вмістити растіху в мініатюрному саморобному боксі. Повний життєвий цикл культури становить 8 тижнів від проростання насіння. При гровінгу в домашньому гроубоксі висота куща не перевищує більше метра (40-90 сантиметрів). Висаджувати «горіхи» або розсаду рекомендується в 10-ти літровий горщик, який слід наповнити пухким грунтом. Невибагливість растішки дозволяє навіть дилетанту успішно досягти харвесту.

Аромат і ефект конопель S.A.D.

Гострий солодкий запах з земляними відтінками властивий сухим суцвіттям при правильній проліковкі. Сильний вплив проявляється розслабленням м'язів всього тіла, приємним розслабленням розуму, почуттям повного звільнення від докучливих думок і зміною звичного сприйняття навколишнього світу.

Медичне застосування конопель S.A.D.

В лікарських цілях марихуану автофем Sweet Afgani Delicious не використовують, проте її дія сприяє зануренню в сон, психологічному спокою, а також вона пробуджує відчуття сильного голоду.