Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06988
Стрімкий розвиток і забійна частка ТГК зробили штам справжньою зіркою у всьому різноманітті запропонованого відомими селекціонерами асортименту.
Показать все Свернуть

Auto Royal Gorilla feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Royal Gorilla x Royal Cookies x ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорія
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Royal Gorilla feminised Ganja Seeds

Сідбанк GanjaSeeds радий представити унікальний сорт канабісу Auto Royal Gorilla feminized - легендарний автоквітучий фемінізований гібрид родом із Західного узбережжя США. Стрімкий розвиток і забійна частка ТГК зробили штам справжньою зіркою у всьому різноманітті пропонованого відомими селекціонерами асортименту. Купити насіння конопель даного автофема легко в нашому інтернет-магазині за оптимальною ціною, на кращих умовах.

Загальні характеристики конопель Royal Gorilla

Генетичний склад культури наполовину займає Cannabis indica, решта майже рівномірно розподілено між сатівою і рудералісом. Така особливість визначила скоростиглість рослин, цвітіння займає буквально десять тижнів. Урожайність стрейна залежить від умов культивації. Для індора цей показник становить до 400 грам з квадратного метра, у відкритому грунті кущ приносить 120-170 гр добірного стаффа з вмістом тетрагідроканнабінолу близько 20%.

Вирощування конопель Royal Gorilla

Для абсолютних новачків автофем може викликати певні труднощі гровінга, однак дотримання базових понять агротехніки гарантують гідний урожай. Растіхи відмінно розвиваються, формуючи масу сильних бічних гілок. Гров непогано реагує на техніку SOG, просте підрізування також дуже ефективне. Для успішного культивування, фактично, досить великої кількості сонячного світла, якісного дренажу субстрату і мінімального комплекту поживних речовин. До піку зрілості шишки конопель наберуть сили природи в повній мірі.

Медичне застосування конопель Royal Gorilla

Для медицини у гібридного автофема недостатньо дослідницької основи. З поточної підтвердженої інформації відомо про заспокійливий, седативний вплив на організм пацієнта, поліпшення сну, стабілізацію апетиту.

Смак і ефект конопель Royal Gorilla

Аромат марихуани поєднує складний фруктово-цитрусовий букет з явними хвойними тонами. Курець відразу відчуває ейфорійний енергетичний приплив, поступово змінюється приємним розслабленням тіла, думок.