Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07078
Автофем вийшов реально забійним, подібним до легендарної автоматичної зброї, чия назва була взята за основу абсолютно невипадково. Гровери, що випробували стрейн, точно знають причини такого рішення.
Показать все Свернуть

Auto Royal AK feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
АК-47 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
стоун, релакс
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Royal AK feminised Ganja Seeds

Селекціонери сідбанка GanjaSeeds реалізували крос оригінального штаму АК-47 з найчистішим Cannabis ruderalis, отримавши чудовий автоквітучий сорт канабісу Auto Royal AK feminised. Автофем вийшов реально забійним, подібно до легендарної автоматичної зброї, чия назва була взята за основу абсолютно невипадково. Гровери, що випробували стрейн, точно знають причини такого рішення. Купити насіння конопель даного гібрида пропонує наш інтернет-магазин: ідеальні умови покупки, вигідні ціни, швидка доставка.

Загальні характеристики конопель Royal AK

У генотипі міститься 40% індіки, на 5 менше сатіви і рівно чверть рудераліса. Генетична історія автофема включає в себе унікальні культури колумбійського, тайського, афганського і мексиканського походження. Подібна гримуча суміш ввібрала буквально всі переваги природи, та здатна продемонструвати справжнє живе диво. Фаза цвітіння займає не більше десяти-одинадцяти тижнів, повний життєвий цикл не перевищує три місяці, дозволяючи за один сезон отримувати мінімум два врожаї навіть у відкритому грунті. Індорна висота дорослої особини - максимум 80 сантиметрів, в аутдорі метрова відмітка - стеля. Зібрати півкіло добірного стаффа на кожному квадратному метрі гроурума не складе труднощів, а на свіжому повітрі один кущ дає до 160 грам високоякісних бошек. Частка тетрагідроканнабінолу в сухій речовині не опускається нижче 15%.

Вирощування конопель Royal AK

Компактність, невибагливість, лояльність до помилок коноплярів - все це робить гров максимально пристосованим для культивування початківцями. Досить забезпечити регулярний полив, своєчасну підгодівлю і результат буде вище всяких похвал. Єдина складність може виникнути із запахом, який виділяє рослина під час цвітіння. Попередня установка вугільного фільтра у вентиляційну систему вкрай рекомендується. Культивація рівнозначно успішна в гроубоксі і на присадибній ділянці.

Медичне застосування конопель Royal AK

Для лікарської справи ганджа і її екстракти представляють інтерес, як засіб проти поганого сну, заспокійливе, природне джерело тотального розслаблення.

Смак і ефект конопель Royal AK

Характерний хвойний запах марихуани ідеально доповнюється солодкуватим присмаком диму. Курця миттєво накриває релакс, з потужною скам'янілістю тіла, релаксом м'язів.