Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1764
Візуально кущ формується вкрай швидко. На довгому і значному стеблі швидко утворюються бічні гілки з великим і широким листям.
Показать все Свернуть

Auto Red Poison feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Green Poison x Pakistani Kush
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
швидко і безповоротно викликає розслабленість укупі з заколисуючим спокоєм і емоційною рівновагою
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Red Poison feminised Ganja Seeds

Сама назва Червона Отрута звучить якщо і не страшно, то дещо небезпечно. І в цьому є певний сенс. По-перше, при створенні даного гібрида однією з батьківських ліній був Green Poison, що перекладається, як «зелена отрута». Також в кросі брав участь пакистанський знаменитий стрейн Kush. Саме він надав новому штаму бузковий, а місцями і червонуватий відтінок листя. У нашому магазині ви можете оформити замовлення насіння конопель зазначеного сорту в зручному форматі і без будь-яких труднощів. Аuto Red Poison feminised від банку насіння Ganja Seeds вартий уваги гроверів будь-якого рівня підготовки.

Общие характеристики конопли Red Poison

Індічно-сатівна марихуана, яку ви зберете під час харвесту, володіє вбивчою часткою тетрагідроканнабінолу. Але ще цікавіше, що частка КБД у сухій речовині вкрай низька і це зумовило потужний ефект який ви отримуєте в процесі вживання.

Висоту дорослих рослин не можна назвати видатною. Вона ледь перевищує метрову позначку і то лише при культивації у відкритому грунті. Стандартно кущі виростають на 60-120 сантиметрів. Восьмитижневий період цвітіння виглядає чимось цілком звичайним, як і врожайність, яка вимірюється 300-500 грамами з одного квадратного метра. Шишки конопель, мабуть, головний елемент рослини, який відразу кидається в очі.

Вирощування конопель Red Poison

Візуально кущ формується вкрай швидко, як і суцвіття. На довгому стеблі швидко утворюються бічні гілки з великим і широким листям. Цікаво, що на початкових стадіях цвітіння у шишок проявляється несподіваний насичений бузковий колір. Це, звичайно, не фіолетова конопля, але виглядає не менш привабливо. Гібрид прекрасно почуває себе і на відкритому повітрі, і в приміщенні.

Медичне застосування конопель Red Poison

Auto Red Poison feminised не відноситься до медичних сортів, що не применшує його лікувальні властивості. Марихуана сприяє поліпшенню сну пацієнта, повертає в норму апетит і позбавляє від нудоти, внаслідок проходження хіміотерапії або інших процедур, які роблять негативний вплив на шлунково-кишковий тракт.

Аромат і ефект конопель Red Poison

Знайомий всім і багатообіцяючий сканковий аромат доповнюється м'якою солодкістю стиглих фруктів. Приблизно таким же настроєм володіє і ефект від вживання канабісу Червона Отрута. Вас швидко і безповоротно підкорює розслабленість укупі з заколисуючим спокоєм і емоційною рівновагою.